1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Мукачеві на оновлення містобудівної документації мають намір витратити майже 2 мільйони

12.12.2018 11:15 Влада Ексклюзив Голос Карпат

У вівторок, 11 грудня, під час чергової сесії Мукачівської міської ради було прийнято міську Програма створення (оновлення) містобудівної документації на території міста Мукачево на 2018-2020 роки (нова редакція). 

За інформацією Управління комунальної власності та архітектури МВК, ця Програма спрямована на розроблення та оновлення містобудівної документації для використання при наданні земельних ділянок для різних потреб, забудові міста і забезпечення зовнішніми інженерними комунікаціями. Виконання завдань Програми потребує ресурсного та фінансового забезпечення у вигляді коштів міського бюджету міста Мукачева в розмірі 1 826 000 гривень, в тому числі на 2019 рік - 800 000 гривень.

"В сучасних умовах і потребах у містобудівній діяльності, використанні територіальних ресурсів, зміни напрямків і пріоритетів в господарській діяльності на території міста виникає об'єктивна необхідність коригування наявної мiстобудiвної документації", - інформують в Управлінні.

Водночас, зазначається, що виконання програми дасть можливість налагодити дієвий контроль за дотриманням чинних законодавчих і нормативних актів у сфері містобудування, регулювання забудови та використання території міста, врахування державних, громадських та приватних інтересів під час забудови територій.

Також повідомляється, що дану програму спрямовано для вирішення питання фінансового забезпечення здійснення умов комплексного забезпечення містобудівною документацією міста Мукачева і розрахована на період з 2018 по 2020 рік включно.

Програмою передбачено коригування планово-картографічних матеріалів, проведення експертизи генерального плану (коригування) м. Мукачева, розробка детальних планів території, розробка плану червоних ліній території м.Мукачево, внесення змін до плану зонування територій, проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, створення містобудівного кадастру.

Нагадаэмо, що в Мукачеві шляхом перетворення створюватимуть Комунальне некомерційне підприємство «Мукачівська центральна районна лікарня».

Читайте на ГК:На трасі "Київ-Чоп" один легковик влетів в інший, припаркований на узбіччі (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Мукачево запрошує на ювілейний міжнародний театральний фест "Етно-Діа-Сфера" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Мукачівському університеті обрали найгарнішу студентку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus