1. Новини Закарпаття
  2. >

Місцеві бюджети Закарпаття отримали 2,5 млн гривень від проданого права оренди земельних ділянок

23.11.2018 14:28 Влада

Упродовж десяти місяців 2018 року в області продано 219 земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності на площі 49,2 га вартістю 63,1 мільйона гривень.

З початку року органи місцевого самоврядування продали на земельних торгах 44 земельні ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 7,1 га, вартістю 14,3 мільйона гривень. Крім того, продано право оренди на 9 земельних ділянок несільськогосподарського призначення площею 6,0 га (річний розмір орендної плати становить 532,6 тисяч гривень),  та на 4 земельні ділянки с/г призначення площею 55,5 га (річний розмір орендної плати – 493,6 тисяч гривень).
За звітній період на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області продано право оренди на 30 земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 856,0 га, річний розмір орендної плати за користування земельними ділянками становить 1,5 мільйона гривень.
Від продажу земельних ділянок державної та комунальної власності до бюджетів різних рівнів надійшло – 84,4 мільйона гривень, у тому числі: до Держбюджету – 2,4  мільйона гривень, до місцевих бюджетів – 82 мільйона гривень.
Від проданого права оренди земельних ділянок місцеві бюджети отримали 2,5 мільйона гривень, – повідомили в Головному управлінні  Держгеокадастру у Закарпатській області.

Нагадаємо, земельна реформа - ключова для України.

Читайте на ГК:Представники юстиції Закарпаття завітали до студентів Карпатського університету імені Августина Волошина (ФОТО)
Читайте на ГК:Як правильно користуватися базою даних Scopus, навчали в УжНУ
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (23 листопада для закарпатців і всього світу)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus