1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Мукачівський депутат зареєстрував президентську петицію щодо заборони балотуватися тим, хто вже був при владі (ПЕТИЦІЯ)

21.11.2018 15:14 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Депутат із Мукачева вважає, що потрібно заборонити балотуватись до Верховної Ради України та місцевих рад всім, хто коли-небудь був народним депутатом чи депутатом місцевих рад.

Відповідну петицію зареєстровано на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України за номером №22/048355-еп напередодні, 20 листопада.

Автор (ініціатор) петиції -  Казибрід Олег Романович. Слід зауважити, що з 2015 року він є депутатом Мукачівської міської ради VII скликання. 

Як сказано в тексті петиції, йдеться про наступні вимоги:
- Заборона приймати участь у виборах до Верховної Ради України у 2019 році осіб, які коли-небудь були народними депутатами чи депутатами місцевих рад. 
- Заборона приймати участь у виборах до місцевих рад у 2020 році осіб, які коли-небудь були народними депутатами чи депутатами місцевих рад. 
- Заборона приймати участь у виборах Президента України у 2019 році осіб, які коли-небудь були народними депутатами чи депутатами місцевих рад. 
- Заборона приймати участь у виборах голів сільських, селищних та міських рад у 2020 році осіб, які коли-небудь були народними депутатами чи депутатами місцевих рад. 

Також, зазначимо, що подання петиції Олег Казибрід прокоментував на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук:

"Друзі, прошу підтримати петицію, яку я подав до Президента України, про заборону балотуватись до Верховної Ради України та місцевих рад всім, хто коли-небудь був народним депутатом чи депутатом місцевих рад. Україна зараз переживає дуже важкий час, я б сказав критичний: економіка в занепаді, люди масово виїжджають з країни, на сході війна, керівництво країни погрузло в корупції. Ми стоїмо на порозі виборів, виборів Президента і народних депутатів. І завжди перед виборами у людей жевріла надія, що прийдуть нові еліти і скоро все поміняється. 

Але за останні 15 років ми бачимо, що нічого не міняється, до влади приходять одні і ті ж люди, просто одні частково втрачають важелі впливу, інші здобувають, потім навпаки. Для пересічного українця абсолютно нічого не міняється. 

Тому дивлячись на тих кандидатів (це стосується, як кандидатів на пост Президента, так і кандидатів на народні депутати), які нам «впіхують» ЗМІ, розумієш, що хто-б не виграв вибори Президента та у ВРУ, для пересічного українця абсолютно нічого не поміняється, не поміняється нічого і для країни в цілому. Просто одна купка «зажравшихся» олігархів, втратить контроль над державою, а інша отримає. Все. 

До речі це стосується і місцевих рад.

Тому я пропоную здійснити повне перезавантаження влади, радикальне, важке, можливо не демократичне, але дієве! 

Заборонити балотуватись до Верховної Ради України та місцевих рад всім, хто коли-небудь був народним депутатом чи депутатом місцевих рад.

Всім скептикам хочу відразу відповісти: 

1. Так, є депутати порядні і совісні, але їх мізерна кількість.

2. Так, мандати отримають люди не досвідчені, але досвідченні управляють країною уже 27 років, результат на яву.

3. Так, проблема не в людях і щоб побороти цей бардак в країні потрібно докорінно міняти систему, але сучасні політичні еліти цього ніколи не зроблять", - написав депутат Казибрід.

Водночас, варто зазначити, що від учора петицію підтримало вже 32 осіб. Для того, щоб вона була розглянута необхідно 25 тисяч голосів. До завершення збору підписів залишилось 92 дні.

Нагадаємо, що в Ужгороді хочуть збудувати крематорій.

Читайте на ГК:У Мукачеві відбувся суд над підозрюваним у резонансній справі по збуту наркотиків (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Мальовничий захід сонця у Мукачеві показали в мережі ФОТО
Читайте на ГК:У Мукачеві стрімко піднімаються води Латориці та несуть з собою купи пластикового сміття (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus