1. Новини Закарпаття
  2. >

Лукашенко запропонував студентів на канікулах відправляти в армію

19.10.2018 17:24 Влада

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував вирішувати проблему з тими, хто ухиляється від строкової військової служби, відправляючи студентів в армію під час літніх канікул.

Таку ініціативу він озвучив 20 жовтня в Гродно під час спілкування з учнями вузів, повідомляє державне агентство БЕЛТА.

"Косити від армії – потім не знаю, з ким ти одружишся. Сьогодні дівчина хоче, щоб поряд з нею був мужик, а не просто хтось там в штанях ходив. І тому зараз я думаю, а як хлопців, які вступили до вузу, підготувати і зробити мужиками. Ми ж їм відстрочку даємо, а потім їм після того, як закінчать вуз, вже не хочеться служити, вони шукають різні способи..."- зазначив Лукашенко.

На думку президента, відправляти студентів в армію можна на кілька місяців під час літніх канікул. Після першого курсу вони зможуть отримати початкову військову підготовку, після другого – освоїти військову спеціальність.

"Після закінчення вузу, коли він вже понюхає цей порох, він буде хорошим фахівцем. Він отримує офіцерське звання і десь ще три місяці після вузу служить як офіцер, готує молодь і так далі", – додав Лукашенко.

Президент зауважив, що реалізувати це в Білорусі, компактній країні, не проблема. Однак він звернув увагу, що це всього лише один з можливих способів вирішення проблеми, пов'язаної з ухиленням від строкової служби.

"Але мужик повинен вміти розмовляти зі зброєю. В іншому випадку він не зможе захистити свою сім'ю, свою дитину, дружину, матір. Це ж наша функція - захищати і померти заради жінки. Так було завжди", – заявив Лукашенко.

Читайте на ГК:У Північному морі знайшли затонулий стародавній світ
Читайте на ГК:Le Monde: "На Європу скинута політична осколкова бомба"
Читайте на ГК:Червоне м'ясо корисне для здоров'я - вчені
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus