1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Аеропорт «Ужгород» відреконструюють у 2018 році за 11,6 млн. гривень

30.11.2017 13:22 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Питання комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» підняли на сесії обласної ради, яка пройшла в Ужгороді.

Депутати прийняли рішення «Про затвердження напрямів діяльності та заходів на 2018 рік із виконання Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2017 – 2020 роки».

Фінансування забезпечуватиметься з обласного бюджету. Кошти підуть на підтримку та навчання персоналу авіапідприємства, погашення заборгованості із заробітної плати працівникам аеропорту і спожиті комунальні послуги, придбання техніки та обладнання тощо. Частково програма фінансуватиметься за рахунок державного фонду регіонального розвитку та доходів підприємства. 

Упродовж 2016 - 2017 років в ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» за кошти державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з обласного бюджету реалізовано проекти із реконструкції огорожі території, капітального ремонту будівель ТП-2 (Вогонькова підстанція), ВОХОР, накопичувача (термінала), капітального ремонту штучної злітно-посадкової смуги аеродрому. За зазначений  період за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету на аеропорт було спрямовано 27,9 млн. грн., у тому числі з обласного бюджету  8,6 млн. гривень.

Протягом 2018 року планують провести реконструкцію будівель, злітно-посадкової смуги, закупити необхідне обладнання. Також мова іде про придбання допоміжної наземної техніки та засобів механізації для наземного обслуговування повітряних суден (тягач для буксирування, спецмашину для заправки повітряного судна питною водою, спецмашину для обслуговування санвузлів, спецмашину для обробки судна проти обледеніння та ін.). Планують ще й заміну перонного освітлення на енергозберігаючі прожекторні системи. До обов'язкового оснащення аеропорту відносять обладнання для забезпечення 6-ї категорії пожежного захисту повітряних суден, медичне обладнання, ноші та інше, аварійно-рятувального обладнання.

Загалом на ці всі потреби витратять більше 11,6 мільйонів гривень, в тому числі майже 5 мільйонів гривень на погашення заборгованості із виплати заробітної плати, оплати за спожиті комунальні послуги та енергоносії, інших першочергових видатків для забезпечення безперебійної роботи комунального підприємства.

Варто зазначити, що директор комунального підприємства два місяці тому написав заяву на звільнення, проте, як підкреслили депутати, документ був оформлений з порушенням. Попри це депутати прийняли рішення звільнити Гапоненка Євгенія Вікторовича з посади директора комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» Закарпатської обласної ради та припинити дію його контракту. Виконуючим обов'язки директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» призначили Євгена Габчака.

Нагадаємо, на Закарпатті пасажири штовхали потяг, щоб його завести.

Читайте на ГК:В Ужгороді водій "BMW" втікаючи з місця ДТП вчинив ще одну аварію (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді проводитимуть акцію "Письменник за прилавком"
Читайте на ГК:На Ужгородщині ревнивець розбив жінці голову молотком і хотів покінчити з життям самогубством
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus