1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатські депутати прийматимуть бюджет області на 2018 рік: куди підуть гроші / ПРОЕКТ

27.11.2017 10:09 Влада

Так, на розгляд 9-ої сесії облради підготовлено проект рішення «Про обласний бюджет на 2018 рік». Автор документу – департамент фінансів Закарпатської ОДА.

 

Відтак у проекті, заздалегідь оприлюдненому на сайті облради, визначено на наступний рік: доходи обласного бюджету у сумі 6 595 105,4 тис. грн, у тому числі доходи загального фонду обласного бюджету – 6 261 853,2 тис. грн, доходи спеціального фонду обласного бюджету – 333 252,2 тис. грн; видатки обласного бюджету у сумі 6 588 112,9 тис. грн, у тому числі видатки загального фонду бюджету – 6 233 089,5 тис. грн та видатки спеціального фонду бюджету – 355 023,4 тис. грн; повернення кредитів до спеціального фонду обласного бюджету у сумі 3 200,0 тис. грн; надання кредитів з обласного бюджету у сумі 10 192,5 тис. грн, у тому числі надання кредитів із загального фонду обласного бюджету – 7 001,9 тис. грн та надання кредитів із спеціального фонду обласного бюджету – 3 190,6 тис. грн; профіцит загального фонду обласного бюджету у сумі 21 761,8 тис. грн; дефіцит спеціального фонду обласного бюджету у сумі 21 761,8 тис. грн.

 

Планується затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів обласного бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду – 6 240 091,4 тис. грн та спеціальному фонду – 358 214,0 тис. грн.

 

Документом визначено оборотний касовий залишок бюджетних коштів обласного бюджету у сумі 1 500,0 тис. гривень, повідомила прес-служба Закарпатської облради.

 

Також планується затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти; обсяги іншої субвенції з обласного бюджету міським, районним бюджетам на компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування у сумі 478,2 тис.грн; обсяги медичної субвенції з обласного бюджету бюджетам районів та міст – цільові видатки на лікування хворих на цукровий діабет для відшкодування вартості препаратів інсуліну (за рахунок медичної субвенції з державного бюджету) в сумі 21 455,3 тис. грн.

 

Надається право Закарпатській ОДА:

 

здійснювати перерозподіл обсягів субвенцій з місцевого бюджету за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету між адміністративно-територіальними одиницями області, виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій, допомог і фактично виконаних робіт у межах загального обсягу таких субвенцій;

 

за погодженням із постійною комісією обласної ради з питань бюджету розподілити субвенцію з місцевого бюджету на будівництво/ капітальний ремонт/ реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 20 731,4 тис.грн згідно з порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

 

Затверджується на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку; резервний фонд обласного бюджету у сумі 1 221,2 тис. гривень; перелік захищених статей видатків загального фонду обласного бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

 

оплата праці працівників бюджетних установ;

 

нарахування на заробітну плату;

 

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

 

забезпечення продуктами харчування;

 

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

 

поточні трансферти населенню;

 

поточні трансферти місцевим бюджетам;

 

підготовка кадрів вищими навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації;

 

забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;

 

фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки;

 

оплата послуг з охорони державних (комунальних) закладів культури.

 

Також затверджуються в складі видатків обласного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 151 312,3 тис. грн.

 

З повним текстом проекту рішення та додатками до нього можна ознайомитися: http://zakarpat-rada.gov.ua/category/proekty-rishennya/.

Нагадаємо, блогер із гумором розповів про "війну Балоги й Москаля".

Читайте на ГК:В Ужгороді водій "BMW" втікаючи з місця ДТП вчинив ще одну аварію (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді проводитимуть акцію "Письменник за прилавком"
Читайте на ГК:На Ужгородщині ревнивець розбив жінці голову молотком і хотів покінчити з життям самогубством

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus