1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Генпрокурор Луценко прокоментував "освітній" закон

11.10.2017 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Закон «Про освіту», - думка генпрокурора Луценка.

Я підтримую закон «Про освіту», який повинен привести українську мову на новий рівень. Я однозначно «за» вивчення української мови у всіх школах та вишах. Але це має бути не в ультимативному порядку. З цього питання треба зняти ту істерію, які навколо нього панує. Треба проводити бесіди та спілкуватись з людьми. Але я вважаю, що Україна на правильному шляху, але його потрібно підкріпити фінансово. Ми повинні реалізувати своє суверенне право.

«Вивчення української мови в Україні є обов’язковим. І це підтвердили міжнородні інституції. Жодна іноземна держава не дозволяє своїм громадянам не володіти державною мовою. Чому ми повинні?», - зазначив Луценко.

Як підкреслив генпрокурор, викладати українську мову в угорських школах має вчителька, яка володіє і угорською. Інакше і бути не може. Дитина, яка приходить з угорськомовної сім’ї в школу повинна розуміти вчителя та те, що він пояснює.

Нагадаємо, Ілдика Орос в Брюсселі заявила, що "Президент зрадив закарпатських угорців". Раніше міністр Гриневич сказала, що В Угорщині багато міфів про новий український освітній закон.

Читайте на ГК:В Ужгороді відбудеться авторський концерт Євгена Станковича
Читайте на ГК:У США виросла найбільша в світі морква
Читайте на ГК:На Закарпатті до війська відправились перші призовники
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus