1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Розвиток туризму на Закарпатті проходитиме по-новому

07.12.2016 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Депутати прийняли зміни до програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради 22.12.2015 № 95 (зі змінами від 14.06.2016).

За новою програмою передбачено зменшення суми на участь у виставкових заходах та збільшення суми на витрати з друку поліграфії, що дозволить збільшити кількість друкованої продукції з туристичним потенціалом області та поширенням цієї продукції через виставкові заходи та туристично-інформаційні центри.

Окрім того, зменшаться витрати на утримання існуючих, знакування і маркування нових туристичних шляхів та маршрутів територією області, забезпечення інформаційного облаштування об’єктів історико-культурної спадщини у складі регіональної та національної мереж туристично-екскурсій-них маршрутів та розробку та встановлення інформаційних вказівників за маршрутами руху туристів, встановлення дорожніх інформаційних знаків, стендів тощо до історико-культурних пам’яток, внесених до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. В той же час збільшать фінансування проектування та облаштування на території області стоянок для авто-, вело туристів, оглядових майданчиків вздовж автомобільних доріг, встановлення двомовних туристичних знаків, підтримка діючих та створення нових туристично-інформаційних центрів, у тому числі на станціях вузькоколійних залізниць тощо, розроблення проектно-кошторисної документації, в тому числі по відновленню  функціонування вузькоколійних шляхів області. 

Враховуючи сучасні тенденції та розвиток електронних гаджетів суттєво збільшать витрати назабезпечення роботи офіційного туристично-інформаційного порталу «Вітаємо на Закарпатті», його підтримка та обслуговування (переклад  мовами Європейського Союзу, розробка електронних додатків до смартфонів та інших гаджетів), а також підготовка інформації для туристичних порталів та сайтів. Збільшать фінансування і випуску інформаційних  видань про туристично-рекреаційну індустрію області.

Читайте на ГК:У пари з Ужгорода виявили наркотики та зброю
Читайте на ГК:Закарпатський "Минай" розгромив футбольну команду з Тернопільщини
Читайте на ГК:В Ужгороді відзначатимуть кращих в туристичній галузі краю
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus