1. Новини Закарпаття
  2. >

На реалізацію програми розвитку освіти Закарпаття затверджено 600 мільйонів гривень

09.09.2016 Влада

Про це повідомила прес-служба Закарпатської облради. IV сесія Закарпатської обласної ради має розглянути хід виконання програми розвитку освіти Закарпаття на 2013-2022 роки.

Як зазначено в повідомленні прес-служби облради з покликанням на департамент освіти і науки Закарпатської ОДА, 2016 року було вжито заходи щодо забезпечення стабільного функціонування освітньої галузі, створення належних умов для здобуття якісної освіти, особистісного розвитку кожного вихованця, учня згідно з його індивідуальними задатками, здібностями, потребами.

“Реалізації цього сприяла програма розвитку освіти Закарпаття на 2013–2022 роки. Для цього з обласного бюджету було затверджено 600 000 тис. грн, у тому числі – 1000,0 тис. грн для проведення свят, конкурсів, змагань, фестивалів дітей та юнацтва, проведення та забезпечення участі дітей у спортивно-масових заходах; виплати стипендій переможцям, призерам учнівських олімпіад і премій вчителям тощо та 5 000,0 тис. грн – для забезпечення навчальних закладів сучасними комп’ютерними комплексами та інтерактивним мультимедійним обладнанням, меблями”, – йдеться у повідомленні прес-служби облради.

Отже, загалом ідеться про затверджені 600 мільйонів, із них 1 мільйон – для проведення свят, конкурсів, змагань, фестивалів, 5 мільйонів – на комп’ютерні комплекси й меблі.

Читайте на ГК:Москаль : "Хто поїде в село, яке стовідсотково угорськомовне, і буде викладати українською?" / ВІДЕО
Читайте на ГК:Чехи зі словаками допомагають закарпатцям знайти свої корені / ВІДЕО
Читайте на ГК:До уваги водіїв: з 1 жовтня фари мають горіти і вдень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus