1. Новини Закарпаття
  2. >

В Ужгороді презентують потенційних кандидатів від Закарпаття до Верховної Ради

03.08.2016 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Потенційні депутати до Верховної ради від Закарпаття. Хто вони?

Експерти проаналізували хто з представників закарпатського політикуму може претендувати на висунення власної кандидатури на виборах до українського парламенту у разі дострокових або чергових виборчих перегонів.

Найбільш непрогнозованим та багатим на потенційних кандидатів є 68 виборчий округ. Найактивнішим на даний час є старший брат міського голови Ужгорода Андрій Андріїв. Головний акцент його команда ставитиме на впізнаваність прізвища.  

Наступним кандидатом може бути Василь Ковач. Але цікавим фактом є те, що у Ковача та Андріїва є стільний бізнес - ТОВ «Зелена технологія» та «Сонячна енергія». Наступним потенційним депутатом може стати Роберт Горват – чинний депутат Верховної ради. У передвиборчій кампанії може користуватись законом про здешевлення транспортних засобів, який є дуже актуальним для нашого регіону.

 Ще одним кандидатом по 68 округу може стати Віктор Щадей, який вже має досвід проведення передвиборчої кампанії. Ставку він ставитиме на впізнаваність ім’я та вирішення поточних питань населення.

Малоймовірним, але потенційним, кандидатом може бути і Володимир Чубірко, який висувався на посаду міського голови Ужгорода. Не виключено, що балотуватиметься і Сергій Ратушняк, Олександр Ледида та Іван Качур.

Що стосується 69 округу, то тут все більш-менш зрозуміло. Тут балотуватиметься Віктор Балога. За словами експертів, він має дуже хороші шанси знову стати депутатом ВР. Від цього ж округу можуть висувати свої кандидатури Іван Чубірко та Леонід Баранюк.

Олександр Кеменяш скоріш за все висуватиметься від 70 округу. Технічним кандидатом від цього ж округу може піти Іван Шкирта.

Найбільш складним і цікавим з політичної точки зору є 71 округ. Тут свої кандидатури можуть висувати чинні народні депутати Валерій Пацкан та Валерій Лунченко, а також Павло Балога, Степан Деркач, Михайло Рівіс та інші.

Валерій Пацкан є уродженцем Хустщини. Він має шанс пройти як по списках, так і балотуватись від округу. Але його власних ресурсів йому буде замало, тому Пацкан буде змушений залучати сторонні сили. Що стосується Лунченка, то він також має неабиякі шанси. Перевагою його кандидатури є те, що перебуваючи на посаді голови Закарпатської ОДА, він виділив значну суму грошей на реконструкцію міста Хуста. Якщо рейтинг політичної партій, від якої висуватиметься Лунченко зростатиме, то він таки піде по списках. Тому і необхідність залучати кошти за сторони відпаде.

Степан Деркач є відносно слабкими депутатами. Вони маловпізнавані, але мають досить потужний фінансовий ресурс.

Округ 72 є чи не найпрогрозованішим. Єдиним ресурсоємним кандидатом є Василь Петьовка. Чисельна динаміка підтримки у нього дуже зросла. З року і вік він проводить приховані агітаційні заходи: дарує першокласникам шкільні набори, допомагає пенсіонерам та соціально незахищеним верствам населення.

Що стосується 73 округу, тут є чотири потенційні кандидати: Іван Балога, Іван Бушко, які не проявляють великої активності останнім часом, Владіслав Поляк та ще один кандидат від угорської меншини, прізвище якого поки не відомо.

За прогнозами експертів, наступні парламентські вибори можуть відбутись вже навесні 2017 року. Проте, з’являється інформація, що обирати депутатів будуть вже цієї осені.

Читайте на ГК:З Мукачева стартував етап Чемпіонату України з велозмагань
Читайте на ГК:Прикордонники мукачівського загону припинили спробу дачі хабара
Читайте на ГК:На Іршавщині та на Тячівщині шукали грибарів, що заблукали
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus