1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Іван БУШКО: Майже всі політичні бренди в Україні зліплені ситуативно

30.09.2015 Влада Ексклюзив - Голос Карпат -

Справжньою бідою в політичному житті країни є нестача політичних брендів, створених на основі ідеологій, а не інтересів олігархів різного рівня.

Справжньою бідою в політичному житті країни є нестача політичних брендів, створених на основі ідеологій, а не інтересів олігархів різного рівня.

Саме так охарактеризував наявну ситуацію на політичному полі України відомий закарпатський політик Іван Бушко. В інтерв’ю газеті “Голос Карпат.Інфо” нардеп VI скликання заявив, що людям наразі не дають альтернативного вибору, а весь спектр під різними назвами зайнятий пропрезидентськими політичними силами.

–Біда в тому, що в Україні ще немає справжніх політичних брендів, які б мали чіткі напрями діяльності,  свою історію, сучасне й майбутнє. З ідеологічних партій цим критеріям у певній мірі відповідають хіба «Батьківщина» і «Свобода», раніше такою ще називалася КПУ, яку зараз заборонили.  Майже всі інші зліплені ситуативно під ті чи інші проекти, за якими стоять олігархічні групи різного рівня, - сказав Бушко.

На його думку, протягом наступних двох років ще триватиме міграція політичних проектів. І лише тоді, коли вони викристалізуються у сталі  партії, стане зрозуміло: де влада, а де опозиція.

–Залишився один «Опозиційний блок», який влада всіляко пригнічує,  боїться його, прив’язує до нього ярлик «попередників». При існуючих нині обставинах  я не відкидаю варіант, коли після місцевих виборів і Європа, й Америка ще будуть визначати, хто в Україні буде виконувати роль опозиції. Іншими словами, нам її просто призначать.

Іван Бушко додав, що саме за  результатами місцевих виборів  парламентські політичні партії також визначатимуть свій подальший напрям роботи і партнерів, а отже буде формуватися нова конфігурація більшості у Верховній Раді.

Нагадаємо, раніше виноградівець Іван Бушко припустив, що місцеві вибори вистрелять “сюрпризами”, але не змінять політичні еліти.

Повний виклад інтерв’ю із закарпатським політиком, народним депутатом ВР VI скликання Іваном Бушком читайте в актуальному номері газети “Голос Карпат.ІНФО”.

Читайте на ГК:У Виноградові на території приватного будинку знайшли мінометну міну часів Другої світової війни:
Читайте на ГК:Дівчина з Виноградова потребує допомоги: для постраждалої в ДТП збирають кошти на реабілітацію
Читайте на ГК:Виноградівщина: помічник депутата прокоментував закиди від ЗМІ щодо скандалу на будівництві дороги

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська