1. Новини Закарпаття
  2. >

Місцеві вибори вистрелять “сюрпризами”, але не змінять політичні еліти, - Бушко

28.09.2015 Влада Ексклюзив

Значна частина людей ще не визначилися, за кого голосуватимуть. Тому ймовірність “політичних сюрпризів” в результатах місцевих виборів дуже висока.

Про це сказав відомий закарпатський політик Іван Бушко в інтерв’ю газеті “Голос Карпат.Інфо”.

Наразі  ще важко спрогнозувати як будуть голосувати люди , тому що великий відсоток ( близько 40%) тих, що на даний час не визначилися, а до виборів залишилося менше місяця. Ці 40 відсотків ще вистрілять політичними сюрпризами, - охарактеризував стартову передвиборчу ситуацію Іван Бушко. - Та я не думаю, що теперішні вибори будуть мати  вплив на економічну й соціальну ситуацію в країні. Зрозуміло, що  органи місцевої влади не можуть вирішувати питання соціальних стандартів, енергоносіїв чи реформ, рівня зарплат і пенсій. Це  саме те, що зараз найбільше болить людям. Але, знову ж таки, це рівень не місцевих, а  центральних органів влади. Тому з’явитися  на місцях після жовтня можуть нові обличчя, але аж ніяк не нові еліти.

Політик припустив, що вибори допоможуть випустити пар, зменшити емоційну напругу в населення лише частково. Адже вони не вирішать проблем, що накопичилися в суспільстві. Реально ж ситуація на місцях може поліпшитися через два роки, коли за змінами до Конституції пройдуть процеси децентралізації, адмінреформа, і місцева влада отримає визначальні важелі впливу в регіоні.

Повний виклад інтерв’ю із закарпатським політиком, народним депутатом ВР VI скликання Іваном Бушком читайте в актуальному номері газети “Голос Карпат.ІНФО”.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська