Україна займає друге місце в Європі за кількістю глядачів безкоштовного супутникового телебачення

13:48, 06 Червня 0 0

Дослідження, проведене компанією Dataxis, показало все більш зростаючу важливість безкоштовних платформ супутникового телебачення. В даний час таким способом приймають сигнал 314 мільйонів телевізійних домогосподарств, або ж 18% від їх загальної кількості в світі, передає mediasat.info.

Прогнозуючи, що до 2021 ступінь проникнення безкоштовного супутника досягне 20%, в компанії Dataxis, проте, вказують на те, що ця сама ступінь проникнення буде помітно варіюватися в різних регіонах. У країнах Північної Америки безкоштовний супутник практично не набув поширення, а в Латинській Америці сфера проникнення безкоштовних DTH платформ обмежена Бразилією, де таким способом прийому телепрограм користується 21% домогосподарств.

В Європі ж картина зовсім інша. На першому місці за кількістю абонентів безкоштовного супутника знаходиться Німеччина, де його глядачами є 34% телевізійних домогосподарств. На другому місці розташувалася Україна з 26%. Далі йдуть Ірландія (16%) і Італія (15%). У Великобританії безкоштовну трансляцію супутникових каналів веде компанія Freesat, яка досить непогано себе відчувала в 2016 році.

На Близькому Сході (зокрема, в Туреччині) - де є широкий вибір безкоштовних телеканалів - DTH-платформи є найбільш поширеним джерелом телевізійного сигналу для домогосподарств, і 65% телевізійних домогосподарств дивляться безкоштовні супутникові канали. На думку експертів Dataxis, перспективи DTT в даному регіоні вельми примарні.

У Dataxi вважають безкоштовні супутникові платформи дуже важливим засобом розповсюдження телепрограм в країнах Азії: в Таїланді глядачами безкоштовного супутника є 64% телевізійних домогосподарств, в Японії - 37%, в Китаї - 25%, а в Індії - 12%. В аналітичному агентстві пов'язують високу важливість безплатної супутника для Китаю з урядовою програмою, спрямованою на забезпечення телевізійним сигналом жителів ізольованих районів.

Також, країни Африки, що лежать на південь від Сахари, найбільш перспективним регіоном з точки зору потенційного зростання супутникового моделі розповсюдження телепрограм. В агентстві зазначають, що в даному регіоні у населення все ще мало телевізорів, і супутнику належить зіграти дуже важливу роль у розвитку процесів цифровізації.

741741

Кращі матеріали

Закарпатцям заблокували усі соцвиплати

4049 Суспільство

Уряд захистив заповідні карпатські ліси: відтепер заборонено здійснювати навіть санітарні рубки / ПОСТАНОВА

3337 Влада

На Закарпатті жорстоко вбито двох жінок

2886 Кримінал

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus