1. Новини Закарпаття
  2. >

Книги п'ятьох закарпатських авторів закуплять для бібліотек України

10.11.2020 11:52 Культура

Як повідомив Український інститут книги, цьогоріч за кошти Міністерства культури до бібліотек України буде закуплено майже чотириста тисяч примірників книг.

Як повідомив Український інститут книги, цьогоріч за кошти Міністерства культури до бібліотек України буде закуплено майже чотириста тисяч примірників книг.

Експертне голосування, яке проходило в кілька етапів, подолали 833 назви, по півтисячі примірників з яких будуть закуплені за державні кошти. Уперше цього року при відборі книжок важливою була думка самих бібліотекарів. 

Як і торік, у переліку книжок, що надійдуть в бібліотеки, є твори відомих закарпатських авторів.  Це книжка мандрів Андрія Любки «У пошуках варварів» (ТОВ «Меридіан Черновіц»), роман Оксани Луцишиної про революцію на граніті «Іван і Феба» («Видавництво Старого Лева»), віршований «Піратський маршрут» Галини Малик («Видавництво Старого Лева»).   

Поповняться бібліотечні фонди України і двома книжками Мирослава Дочинця «Діти папороті» та «Історії», що побачили світ у видавництві «Карпатська вежа» та чотирма дитячими повістями Олександра Гавроша – «Музей пригод», «Врятувати Тараса Шевченка», «Героїчні канікули («Фоліо»)  та «Казки для Елізи» («Навчальна книга - Богдан»), - інформує Громадський центр.

Нагадаємо, на Мукачево опустився густий туман (ФОТО)

Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Мукачівщині, Тячівщині та в Іршаві 30 березня
Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу зробили 440 щеплень від COVID-19
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу зафіксували 6 випадків керування у нетверезому стані
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...