1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатець поділився автентичним рецептом "заправляної пасолі з капустов" (ФОТО)

25.10.2020 20:32 Культура Лайт

Про це у мережі Фейсбук розповів користувач Владислав Товтин.

Про це у мережі Фейсбук розповів користувач Владислав Товтин.

Далі текст допису мовою оригіналу:

То був би великий гріх, якби в такий день на неділяшному столі не знайшла собі місто якась страва локальної кухні.)

Я вибрав таку страву , в якій поєднані основні компоненти правдивої закарпатської гастрономії - заправляну пасолю з капустов.

Основою буде поливка з бужених свинських ребер, які провисіли на бантині у шпайзі ще від зими. Дале йде пасоля, недавно зобрана з керта, корінь моркви, петрушки, мож ще й калараб. Капусту восени не вшитку подяловали до бочки, зато мож взяти і головку свіжої. Та й на остаток файна домашня верхнина з молока сусідської корови.

Першим ділом, треба замочити у воді пасолю, най ліпше то робити на нуч. Пак пасолю добре промити і покласти варити до кайстрона в'єдно з ребрами. Додаєме туди й коріння, порізані на друбні фалатки. Коли пасоля майже уварилася, кладеме в кайстрон і посічену капусту. Дале мож то заранташовати білов муков , кідь хочете май густішу поливку. Я до ранташа ще й додам мало солодкої поприґи. На кониць заправиме то вшитко верхнинов.

Суль-попирь за смаком, добре парує і сушений чабрик.Для веґанів і тих сиґінят, што не переварювуть лактозу є пісний варіант такого поєднання продуктів: https://www.facebook.com/photo?fbid=3219779854718715&set=a.467234413306620

 

Нись у нас місцеві вибори, айбо пишу не про політику. То був би великий гріх, якби в такий день на неділяшному столі не...

Опубликовано Владиславом Товтиным Воскресенье, 25 октября 2020 г.

Нагадаємо, «Із виборчої дільниці – у ліс по трофеї»: на Закарпатті збирають гриби в екстремальних умовах та у спортивному дусі (ФОТО)

Читайте на ГК:В Ужгороді розпочався ЧЕНДЕЙФЕСТ-2021
Читайте на ГК:Ужгородські патрульні відмовили чоловіка від вчинення самогубства (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді сталася ДТП за участі автомобіля таксі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...