1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві шукають директора комунального закладу - вимоги, строки та умови

10.07.2020 11:56 Культура ВАЖЛИВО Голос Карпат

У Мукачеві оголошено конкурс на посаду директора мистецького комунального закладу.

У Мукачеві оголошено конкурс на посаду директора мистецького комунального закладу.

Конкурс оголошено  Відділом культури Мукачівської міської ради напередодні, 9 липня 2020 року. Йдеться про посаду  директора  “Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Ф.Мартона”.

Документи на участь у конкурсі приймаються з 9 липня 2020 року по 7 серпня 2020 року.

Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі є наступними:

- вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу), що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу ( в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку;

- відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту не нижче ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста),

- копії трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент подання документів;

- мотиваційний лист довільної форми;

- програми розвитку закладу в короткостроковій (строком на 1 (один) рік) та довгостроковій (строком на 5 (п'ять) років) перспективах (у довільній формі);

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе особа, яка подає документи.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

- мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Охочі взяти участь у конкурсі пакет документів подають:

- особисто (або поштовим відправленням) до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Мукачівської міської ради (89600, Закарпатська область, місто Мукачево, площа Духновича Олександра, будинок 2, відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради) із позначкою Конкурсній комісії по по добору директора комунального закладу “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С.Ф.Мартона” Мукачівської міської ради

- електронну адресу v.cul@mukachevo-rada.gov.ua

За інформацією Відділу культури, умови та строки проведення конкурсу такі:

- обов'язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

- під час другого засідання конкурсної комісії кандидат публічно презентує проекти програм розвитку закладу культури на один і п'ять років.

- з 9 липня 2020 року відділ культури Мукачівської міської ради розпочинає формування конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С.Ф.Мартона” Мукачівської міської ради.

- до участі у роботі Комісії на етапі публічної та відкритої презентації можуть залучатися представники громадських об'єднань та експерти у сфері мистецької освіти.

- дата проведення першого засідання конкурсної комісії, під час якого подані кандидатами документи розглядатимуться на відповідність кваліфікаційним вимогам - 11 серпня 2020 року, 14.00 год. (мала зала виконавчого комітету Мукачівської міської ради)

- дата проведення другого засідання конкурсної комісії (співбесіда з кандидатами, під час якої заслуховуватимуться публічні презентації проектів програм розвитку закладу на один і п'ять років) - 14 серпня 2020 року, 14.00 год. (мала зала виконавчого комітету Мукачівської міської ради)  

Нагадаємо, "Збували товар по всій області": на Закарпатті затримали наркодилерів із Мукачева (ФОТО)

Читайте на ГК:У Мукачеві шукають свідків відразу двох вечірніх ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:У Мукачеві зіштовхнулися автомобіль та віз (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Мукачеві сталася ДТП на в'їзді у місто: утворився великий затор (ФОТОФАКТ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...