1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Видатний письменник із Виноградова завітав із презентацією збірки ''Читанка по нашому'' до Ужгорода (ФОТО)

20.02.2020 14:54 Культура

В ужгородській книгарні "Кобзар" Михайло Чухран провів зустріч, де зачитував всім присутнім цікаві поезії зі своєї збірки.

В ужгородській книгарні

19 лютого в магазині '' Кобзар'' відбулася зустріч з поетом Михайлом Чухраном. Розпочав захід Резеш Йосип Йосипович - начальник Управління національностей та релігій Закарпатської області.

''Шановний пан Михайло, земляк мій! Я теж з Виноградівщини. Як мені відомо, нині вперше така ваша зустріч із читачем проходить саме в обласному центрі. Це приємна для мене подія. Зізнаюсь, творчість цього автора для мене теж є дуже приємною. Не секрет, що мій ранок починається з новин в Інтернеті. Особливо подобається рубрика ''Кавилюєм і фіґлюєм''. З гумором якось легше долати усі життєві труднощі. Подобаються й книжки подібного типу. За це дякую і нашому поету. Творчих успіхів вам, пане Михайло. А нам хочу побажати добра, злагоди, загалом всього найкращого''.

Потім Михайло Чухран зачитував поезію зі своєї збірки ''Читанка по нашому''. Автор зазначив, що книга присвячена Ханночці. Містить 7 розділів, а саме:
• Про себе і про мене.
• Вершники.
• Статті.
• Інсценівки.
• Несерйозноє.
• Чупакэбра.
• Повість про куфрик.

Завершує збірку фотохроніка. Усього 128 сторінок. Ті, кому '' Читанка по нашому'' припала до душі, могли придбати її примірник одразу на місці за 100 гривень.

Крім того, автор зауважив, що більшість творів автобіографічні.

Аудиторію неабияк розсмішив вірш про те, що пан Михайло вперше спробував палити у 3 роки. Це помітив його батько. Згодом покарання для малого хлопця було досить суворим. Після цього випадку Чухран більше ніколи не курив, але натомість вживав спиртні напої. Таких веселих історій поет розказав чимало. Отже, слухачі отримали хороший настрій на весь день. Зрозуміло, вони зробили й спільні фото з письменником на згадку про цю атмосферу зустріч.

До слова, Михайло Чухран - гуморист із Виноградівщини. Автор жартів, відомий творами «Сповідь холостяка», «Потячий грип», «Потоп-2001» та переспівами на кшталт «Лист Тетяни до Онєгіна». Його жарти виконують інші люди, бо Михайло Чухран вважає себе людиною непублічною і не любить виступати перед публікою.

Яна Созанська, студентка відділення журналістики УжНУ, "ЗК"

Нагадаємо, Закарпатець Михайло Чухран: "Я читав русинські тексти львів'янам - то була бомба" / ВІДЕО

Читайте на ГК:Генеральний директор Закарпатського Центру легеневих хвороб звернувся до закарпатців (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті для вакцинації підготують ще вісім мобільних бригад медиків
Читайте на ГК:Відомо, скільки закарпатців вже вакцинували від Covid-19
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...