1. Новини Закарпаття
  2. >

З Кевіна Спейсі зняли обвинувачення у сексуальних домаганнях

18.07.2019 18:23 Культура

З актора Кевіна Спейсі зняли обвинувачення у єдиній справі щодо сексуальних домагань, яка була у суді.

З актора Кевіна Спейсі зняли обвинувачення у єдиній справі щодо сексуальних домагань, яка була у суді.

Про це повідомляє CNN із посиланням на судові документи.

Першим Спейсі звинуватив в сексуальних домаганнях актор Ентоні Репп, якому, за його словами, на той момент було 14 років. Невдовзі до Реппа приєдналися деякі актори з «Карткового будиночка». Загалом про домагання з боку Спейсі заявили близько 30 чоловіків. Однак до суду дійшла лише одна справа: обвинувач — син телеведучої Гезер Анру, якому на момент передбачуваних домагань було 18 років, звернувся до суду і заявив, що актор напоїв його алкоголем і домагався в ресторані на острові Нантакет у 2016 році. Кевін Спейсі не визнав себе винним у домаганнях до 18-річного хлопця.

Одним із ключових доказів у цій справі був мобільний телефон, з якого позивач листувався зі своєю дівчиною в ніч, коли до нього домагався актор. Однак сім’я позивача надала слідству лише частина листування, а деякі фотографії з телефону були видалені. Мати позивача стверджувала, що видалені світлини не стосуються справи, натомість адвокати Спейсі заявляли, що видалені фото та повідомлення могли довести невинність їхнього підзахисного. Потім сім’я обвинувача заявила, що втратила телефон-доказ.

Під час чергового засідання адвокат Спейсі запитав у позивача, чи знає він, що знищення доказів є злочином, а автор позову заявив, що втратив телефон і тому не міг надати повідомлення з доказами домагань актора. У відповідь юристи Спейсі запропонували припинити справу через допущення порушень.

Відтак прокуратура вирішила зняти обвинувачення з актора у зв’язку відсутністю в матеріалах справи мобільного телефону.

Читайте на ГК:"Як не заснути": названо корисні продукти, що викликають безсоння
Читайте на ГК:Болюча тема трудової міграції: у Македонії провели акція, що привертає увагу до проблеми сучасної еміграції (ФОТО)
Читайте на ГК:"Палаюча цистерна, без гальм у відбійник та "поцілунок" з автобусом": підбірка жахливих автокатастроф на дорогах України та світу (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська