1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Берегово поповниться новими спорудами й об’єктами (ФОТО)

28.06.2019 15:51 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Насамперед сучасним спорткомплексом із плавальними басейнами, який зводитимуть на полі колишнього стадіону “Меблевик” (потім ”Кооператор”).

Його споруджуватиме Закарпатський угорський інститут ім.Ференца Ракоці. В будівлі працюватимуть два басейни – один, де вчитимуть плавати малечу і мам, й інший – для дорослих і проведення спортивних змагань. “Користуватись цими об’єктами зможуть всі берегівчани,”- наголосила ректор ЗУІ Ілдика Орос.

Тут же діятиме просторий спортзал для занять з різних видів. На прохання мера Берегова Золтана Бабяка, на другому поверсі комплексу розмістяться всі бібліотеки міста.

У рамках програми створення мережі базових навчальних закладів у 2019 році розпочнеться оновлення Берегівської ЗОШ № 4 ім.Лайоша Кошута, угорської гімназії та коледжу, що діє при ЗУІ. Останній, який відтепер іменується Центр спеціальної освіти ім.Еде Егана, переїжджає в корпуси колишньої ЗОШ № 2, що інститут взяв у довгострокову оренду на 50 років, і планує оновити й перебудувати. ЗУІ створює також практичний дошкільний заклад на базі колись діючого поблизу ЗОШ № 10.

В урочистій обстановці було закладено символічну капсулу майбутнього спорткомплексу. В церемонії взяли участь держсекретар з питань національної політики уряду Угорщини Янош Арпад Потапі, народний депутат України, голова КМКС Василь Брензович, ректор ЗУІ Ілдика Орос, керівник Берегівської райради Йосип Шін, очільники угорських дипломатичних установ у Берегові та Ужгороді Матяш Сіладі та Йожеф Бугайло.

Нагадаємо, у Празі презентували книжку про сучасних заробітчан у Чехії.

Читайте на ГК:Волонтери випробували нову туристичну атракцію Закарпаття (ФОТО)
Читайте на ГК:Землероби Берегівщини вперше відзначають День фермера
Читайте на ГК:Епідемологи Берегова звертаються до вірян
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська