1. Новини Закарпаття
  2. >

Фільм "Мати"" закарпатця В’ячеслава Бігуна переглянули вже більше 8 мільйонів (ВІДЕО)

12.05.2019 10:03 0 Культура

До Дня Матері довженківський фільм «Мати. В ім’я мільйонів» закарпатського юриста і режисера В'ячеслава Бігуна встановив нове досягнення.

Кадри фільму переглянули онлайн  більше 8 мільйонів.

Нагадаємо, що В'ячеслав Бігун – перший український кінорежисер, чий фільм (немузичне відео) набрав мільйонні перегляди онлайн. При цьому автор не отримує за це жодної винагороди.

Фільм «Мати. В ім’я мільйонів» – екранізація однойменного оповідання Довженка, який побачив світ в Естонії в 2014 році. Фільм, який створювали таланти з близько 20 країн світу, показує велич і трагічну долю українки. У головних ролях були зайняті Леся Липчук (Україна), Грем Даллас (Великобританія), Олександр Івашкевич,Лана Ватцель (Хорватія) та інші. Фільм більше 30 разів демонструвався на спеціальних і фестивальних показах та удостоєний шести відзнак, зокрема в Канаді, Естонії та Україні.

Стрічка «Мати» доступна для онлайн-перегляду на каналі автора (за посиланням https://www.youtube.com/playlist?list=PLLxRgavtPFecTaf_yUPKqzDDj_UDTmgnU)

У 2018 році до Дня матері В’ячеслав Бігун представив надихаючий фільм «Серце мами Гонгадзе», який свого часу став найпопулярнішим українським документальним фільмом за версією кінобази IMDb.com.

Читайте на ГК: Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 19 червня
Читайте на ГК:ДБР повідомило про підозру двом посадовцям лісової охорони Закарпаття
Читайте на ГК:Суботній забіг "Біжи з головою! Біжи до мети!" на Закарпатті перенесений
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська