1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Найбільша книгарня Закарпаття представить перший збірник оповідань письменника-науковця з Ужгорода

13.03.2019 16:56 Культура

У Закарпатській ОУНБ ім. Ф.Потушняка 20 березня о 17:00 відбудеться презентація дебютної книги письменника, музиканта та доцента УжНУ Василя Лавера.

У Закарпатській ОУНБ ім. Ф.Потушняка 20 березня о 17:00 відбудеться презентація дебютної книги письменника, музиканта та доцента УжНУ Василя Лавера.

«У тіні Ердеґа» – це спроба автора якнайповніше висвітлити різні аспекти дійсності, не оминаючи і такі, що не є комфортними для обговорення. Збірка розрахована на повнолітнього читача. Окремі оповідання раніше виходили у колективних горор-збірках "Після опівночі", "Підвал", "Ліс" та сплаттерпанк збірці "Свині". Модерує Євгенія Напуда, інформує Заголовок.

Василь Лавер - кандидат фізико-математичних наук, музикант, письменник. Народився в 1986 році, в Ужгороді. Закінчив математичний факультет УжНУ, спеціальність - прикладна математика. Працює доцентом на факультеті інформаційних технологій УжНУ. Є гітаристом місцевих музичних гуртів „Обрій”, „The Symbioz”. Пише з 2013-го року. Брав участь у кількох колективних збірках українського горору, в тому числі і в збірці, присвяченій сплатерпанку.

Нагадаємо, у ПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке" буде тимчасово припинено оформлення та пропуск вантажівок

Читайте на ГК:Інтерв'ю на "Голосі Карпат": Олесь Доній про закарпатську журналістику, національну ідею та Сороса (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Оприлюднено графіки ужгородських маршруток № 18, 20 та 24
Читайте на ГК:Ужгород долучився до всеукраїнської акції "Авакова — у відставку!" (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська