1. Новини Закарпаття
  2. >

Троє закарпатців побували на кінофесті на Аппенінах

01.02.2019 19:56 Культура

Кіноіндустрія на Закарпатті завдяки талановитим краянам набирає швидкість для розвитку.

Представники крайової фільмкомісії В’ячеслав Єгоров та Павло Гомонай днями повернулися з італійської Трієсти, де проходив міжнародний кінофестиваль. Участь ужгородців стала можливою завдяки підтримці голови Держкіно України Пилипа Іллєнка, Артема Голосова, директора Асоціації кіноіндустрії Іванни Хіцінської та представника «Дармштадтського дому» на Закарпатті Мартина Ройтера.

«Цей фестиваль щорічно проводиться на півночі Італії, у портовому місті, яке лежить на перетині Балкан і Апеннін. Тут переплелась італійська, словенська та австрійська культури. Для Закарпаття він цікавий насамперед тим, що в ньому беруть участь продюсери та режисери з Центрально-Східної Європи, наших безпосередніх сусідів», – розповів П. Гомонай.

«Безпосереднє спілкування з колегами в стислий строк дозволяє інтенсивно й ефективно попрацювати на майданчику, на якому є одночасно представники кіноіндустрії практично з усієї Європи, в тому числі надати інформацію щодо можливостей Закарпатської фільмкомісії», – зазначив В. Єгоров.

«Однією зі складових фесту є кінофорум. Цьогоріч тематично був наближений до України: «When Еаst Meets West» («Коли Захід зустрічає Схід»). Ми знаходились у фокусі, як новий перспективний гравець на світовому ринку кіно», – зазначив пан Павло.

Закарпатська фільмкомісія мала певну мету: «Фактично було 3 завдання: перше – провести якісно зустрічі, заплановані заздалегідь, друге – отримати інформацію щодо нових трендів кіноіндустрії на 2019 рік, і третє – знайти нових партнерів й ознайомити їх із кінопотенціалом Закарпаття в якості знімального майданчика», – коментує В. Єгоров. Наш край найближчим часом чекає на візити кінопрофесіоналів із країн–сусідок, передають "Новини Закарпаття".

Нагадаємо, у мережі показали, як виглядав кінотеатр "Ужгород" зсередини

Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Виноградівщини, Рахівщини та Тячівщини 27 травня 2019 року
Читайте на ГК:Закарпатця оштрафували на 800 євро за перевищення швидкості в Словаччині
Читайте на ГК:У Зеленського обіцяють зупинити вирубку лісів на Закарпатті
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus