1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Бюджетні кошти у ненадійних руках: на Закарпатті посадовець комунального підприємства "не вберіг" понад пів мільйона гривень

2498
Кримінал Закарпаття

На Закарпатті судитимуть керівника комунального підприємства за розтрату понад пів мільйона гривень на закупівлі генераторів.

Бюджетні кошти у ненадійних руках: на Закарпатті посадовець комунального підприємства "не вберіг" понад пів мільйона гривень

Без проведення моніторингу ринкових цін та розгляду інших пропозицій замовник уклав договір із постачальником на закупівлю товару за завищеною вартістю.

На Закарпатті судитимуть керівника комунального підприємства за розтрату понад пів мільйона гривень на закупівлі генераторів. Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

Так, до суду скеровано обвинувальний акт щодо директора одного з комунальних підприємств Мукачівської міської ради за фактом розтрати чужого майна у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України).

За даними слідства, вже під час воєнного стану через зловживання обвинуваченого під час закупівлі дизельних генераторів комунальному підприємству було завдано понад пів мільйона гривень збитків.

Без проведення моніторингу ринкових цін та розгляду інших пропозицій замовник уклав договір із постачальником на закупівлю товару за завищеною вартістю. Сума завищення склала 538 тисяч гривень.

Наразі завершено досудове розслідування. Обвинувальний акт скеровано до Мукачівського міськрайонного суду.

Читайте також: Польща підіймала в повітря свої винищувачі: наслідки масованої нічної атаки на Україну

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber