1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Організатор під арештом, триває розслідування: відомі пікантні подробиці секс-вечірки на Львівщині

0 Кримінал Львівські новини

На Львівщині чоловік організовував секс-зібрання "Порядна галицька вечірка". Його підозрюють у "звідництві для розпусти".

Організатор під арештом, триває розслідування: відомі пікантні подробиці секс-вечірки на Львівщині

У Львівській області обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в період часу від 22:00 до 06:00 організаторові вечірки з груповим сексом.

Про це йдеться в ухвалі Галицького районного суду міста Львова.

За даними слідства, чоловік у Telegram створив спільноту під назвою "Порядна галицька вечірка". Туди він додав 63 осіб. Він пояснив їм "правила поведінки під час проведення самої вечірки, серед яких: обов`язкове здавання свого мобільного телефона; статеві, оральні та інші стосунки / дотики за згодою обох сторін; прибуття на вечірку в тематичному одязі тощо".

Щоб стати учасником вечірки, потрібно було прислати організаторові особисті фото та здійснити оплату від 700 до 3 500 грн залежно від статі особи та чи йде на вечірку пара.

Підозрюваний орендував за 16 тис. грн будинок на 23-24 грудня 2023 року. Він забезпечив усе презервативами, лубрикантами, червоним світлом, музикою та баром.

23 грудня 2023 року відбулася вечірка, учасники якої вступали у статевий акт. Чоловікові інкримінують "звідництво для розпусти, зокрема посередництво, яке проявилося у сприянні добровільним сексуальним стосункам незнайомих між собою осіб, що полягало в організації їхньої зустрічі, та отримання за вказані дії винагороди", а саме ч. 2 ст. 302 КК України. 

24 грудня 2023 року поліція провела обшуки в організатора вечірки. В березні 2024 року суд відправив чоловіка під нічний домашній арешт.

За інформацією правоохоронців, під час вечірки учасники вчиняли "розпусні дії та вступали у статеві зносини".

Організатор секс-вечірок – уроджень села Заставне, що неподалік Львова.

 В березні 2024 йому повідомлено підозру.

Читайте також: Отруйний овоч уже на полицях магазинів: закарпатців попереджають про небезпечний продукт привезений з Польщі

Читайте також: