1. Новини Закарпаття
  2. >

Рухалися швидко, все цінне вивозили вантажівками: прикордонники з висоти пташиного польоту зафіксували злочинців (ФОТО)

29.02.2024 11:32 Кримінал ВАЖЛИВО

За допомогою безпілотника наряд прикордонної служби виявив факт незаконного видобутку корисних копалин з річки Тиса.

За допомогою безпілотника наряд прикордонної служби виявив факт незаконного видобутку корисних копалин з річки Тиса.

Держприкордонслужба реформується за стандартами ЄС та НАТО. Активно залучаючи до охорони кордону підрозділи повітряного моніторингу обстановки прикордонники Мукачівського загону ефективно протидіють незаконній діяльності у прикордонні.

 

Так учора, під час патрулювання за допомогою безпілотника прилеглої до кордону ділянки, наряд від відділення прикордонної служби «Дюла» виявив на околиці села Сасово факт незаконного видобутку корисних копалин з річки Тиса.

 

До вказаного місця висунулася група реагування, яка виявила три транспортних засоби КАМАЗ завантажені піщано-гравійною сумішшю. На місці видобутку перебували троє чоловіків, які здійснювали роботи, не проінформувавши прикордонний підрозділ, жодних документів на проведення своєї діяльності та видобутий вантаж вони не мали.

 

За фактом виявлення ознак злочину, передбаченого ст.240 ККУ «Порушення правил охорони або використання надр» прикордонники повідомили співробітників поліції.

 

Нагадуємо, що відповідно до Закону «Про Державну прикордонну службу України» на прикордонників також покладені завдання з контролю у районах несення служби за збереженням природних ресурсів і підводної культурної та археологічної спадщини, додержанням правил промислової та іншої діяльності, охороною довкілля.

Про це інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.


Читайте також: 

Гідно прийняли останній бій: група військових ціною власного життя прикрила побратимів