1. Новини Закарпаття
  2. >

Розрахунок натурою?: чоловік “вивалив” свій статевий орган на прилавок у магазині

09.02.2024 21:05 Кримінал незвичайно

За таку витівку чоловіка засудили на понад два роки ув’язнення.

За таку витівку чоловіка засудили на понад два роки ув’язнення.

У Житомирі до 2 років і 3 місяців покарали чоловіка, який показував продавцям свій статевий орган, розгромив магазин і відділ поліції.

Про це йдеться у вироку Корольовського районного суду м. Житомира, інформує ТСН.

За даними суду, інцидент стався у Житомирі 20 липня 2023 року в місцевому магазині. Там чоловік розрахувався за товар, а потім поклав на прилавок свій статевий орган, показавши його продавцям.

Після цього підозрюваний почав громити магазин і вдарив продавчиню, коли вона намагалася його заспокоїти. Згодом поліція його затримала, проте він продовжив дебош у відділку, де пошкодив камеру й телевізор.

На суді чоловік провину визнав і розкаявся. Він зазначив, що того дня був нетверезим, з продавчинями в магазині він дружив. Проте через непорозуміння вчинив дебош. Також він чинив спротив, оскільки його приїхала затримати велика кількість нацгвардійців.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 1 ст. 296, ч. 3 ст. 296, ч. 1 ст. 345 КК України та засудив до 2 років і 3 місяців позбавлення волі.

Читайте також: “Від неї залишилася лише голова”: відомо, хто тримає у страху мешканців кількох сіл на Закарпатті 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!