1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

На Заході правоохоронець "спалився" на хабарі: пообіцяв військовозобов'язаному посаду

69
Кримінал Львівські новини

За гроші чоловіка мали би зарахувати до військової частини, де в перший рік служби його не відряджатимуть у зону бойових дій

На Заході правоохоронець "спалився" на хабарі: пообіцяв військовозобов'язаному посаду

На Львівщині затримали правоохоронця, який за 1,8 тисячі доларів обіцяв військовозобов’язаному працевлаштувати його до прикордонників, аби чоловік уникнув мобілізації до Збройних сил України.

Про це повідомила пресслужба територіального управління Державного бюро розслідувань у Львові.

За даними слідства, до правоохоронця звернувся місцевий мешканець, який хотів влаштуватися на службу в підрозділ на Львівщині, що не бере участь у бойових діях. Правоохоронець пообіцяв домовитися з керівниками підрозділу про працевлаштування за окрему плату.

За декілька днів він повідомив у месенджері, що вже домовився про співбесіду та суму хабаря – 1,8 тисячі доларів. За ці гроші чоловіка мали би зарахувати до військової частини на Львівщині з умовою, що у перший рік служби його не відряджатимуть у зону бойових дій.

Правоохоронець призначив зустріч о 5-ій годині ранку неподалік місця служби. Під час передачі грошей його затримали працівники ДБР. Затриманий намагався позбутися грошей, викинувши їх на дорогу. Йому повідомили про підозру.

Читайте також:  Боровся за життя до останнього: клята війна забрала життя виноградівця (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber