1. Новини Закарпаття
  2. >

За премії до в'язниці: на Закарпатті жінку засудили за заволодіння бюджетними коштами, які вона "виводила" у вигляді премій

08.02.2024 16:30 Кримінал незвичайно

На Тячівщині до двох років позбавлення волі засудили ексначальницю відділу сільської ради, яка виписала собі премій на понад 100 тисяч гривень.

На Тячівщині до двох років позбавлення волі засудили ексначальницю відділу сільської ради, яка виписала собі премій на понад 100 тисяч гривень.

Колишню начальницю одного з відділів Углянської сільської ради засудили до двох років позбавлення волі за заволодіння коштами з місцевого бюджету шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України).

Про це пише Закарпатська прокуратура.

Суд також ухвалив рішення заборонити громадянці протягом двох років обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.

Прокурори довели, що в 2021 році жінка, працюючи на посаді начальниці відділу сільської ради, видала ряд незаконних наказів щодо виплати премій для себе на загальну суму понад 104 тисяч гривень. Це підтверджують результати моніторингу використання бюджетних коштів Углянською ТГ і ряд інших доказів.

Обвинувачена свою провину в інкримінованому їй злочині не визнала. Набрання вироку щодо неї в законну силу очікується.

Водночас у Тячівському районному суді триває розгляд ще одного провадження щодо жінки. Там йдеться про факти незаконного преміювання і працівників відділу на понад 300 тисяч гривень.

Читайте також: Нардепа із Закарпаття підозрюють у фінансуванні російських окупаційних угруповань: відомі шокуючі подробиці схеми (ФОТО)