1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Отримав 18 повісток із ТЦК: як суд покарав рекордсмена з ухиляння від мобілізації

177
Кримінал Україна

У Полтавській області чоловік отримав 18 повісток із ТЦК. Він відмовився від мобілізації та потрапив під суд.

Отримав 18 повісток із ТЦК: як суд покарав рекордсмена з ухиляння від мобілізації

Про це повідомляє ТСН.

У вироку Козельщинського районного суду Полтавської області йдеться, що чоловік спершу прийшов на виклик за 16 повістками, а від 2 останніх ухилився. Так, у червні 2023 року чоловіка визнали придатним до служби в армії. У листопаді 2023 року він отримав дві повістки, однак не з’явився до ТЦК.

Як розповів чоловік під час суду, з червня по листопад 2023 року він отримав 18 повісток. 16 разів він приходив до ТЦК, однак військові частини відмовлялися брати його на службу через стан здоров’я. Ба більше, у військові частини його возив особисто підполковник.

У матеріалах суду йдеться, що підозрюваний стверджував, що його військовий квиток зберігається у працівників ТЦК. У документі не відображена інформація щодо його обліку, а в ньому постійно виправляють дати співробітники ТЦК. Але дійсну інформацію не вносять.

“Усе це вплинуло на нього і стало наслідком того, що останні два рази він дійсно не з’явився за повістками”, — заявили в суді.

Зазначається, що підозрюваний провину визнав і розкаявся. Його було визнано винним за ст. 336 КК України та засуджено до 4 років позбавлення волі. Щоправда, цей вирок суд замінив на 2 роки випробувального терміну.

Читайте також: Батько 3 дітей відмовився від мобілізації та звинуватив ТЦК у тиску: як суд його покарав 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber