1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

"Гірський туризм" з пунктом призначення - Румунія: на Закарпатті туристи "підкорювали" Говерлу (ФОТО)

146
Кримінал Закарпаття

Прикордонники затрималди двох військовозобов'язаних, які намагалися "підкорити" Говерлу.

"Гірський туризм" з пунктом призначення - Румунія: на Закарпатті туристи "підкорювали" Говерлу (ФОТО)
"Один із затриманих є 34-річним жителем Харкова, інший – 19-річним жителем Києва. Метою приїзду на Закарпаття чоловіки назвали гірський туризм, при цьому житель Києва не мав із собою ані відповідного спорядження, ані теплого одягу. Що стосується харків’янина – чоловік добре підготувався до тривалого перебування на свіжому повітрі", - йдеться у повідомленні Мукачівського прикордонного загону. 

У ході опитування прикордонники з’ясували, що справжньою метою прибуття чоловіків на Закарпаття є не бажання помилуватися гірськими краєвидами, а спроба незаконного перетину кордону з Румунією.

Для складання протоколів про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», затриманих доставили до прикордонного підрозділу.

"Загалом впродовж доби незаконно перетнути державну межу з Румунією намагались шестеро осіб – троє закарпатців, киянин, харків’янин та донеччанин. На заваді їм стали наряди від відділень інспекторів прикордонної служби «Великий Бичків», «Богдан» та «Солотвино»", - зауважують у відомстві. 

Ще двох «туристів» з Дніпра та Одеси затримали на кордоні з Угорщиною прикордонники відділу «Лужанка».

Читайте також: Цих трьох знаків чекають сюрпризи та досягнення: яким знакам найбільше пощастить до кінця 2023 року

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber