1. Новини Закарпаття
  2. >

Замість ТЦК поїхав у відрядження: закарпатець отримав три роки ув'язнення за хитрощі

21.12.2023 17:00 Кримінал

У суді ухилянт свою вину не визнав. Він пояснив свою неявку до ТЦК тим, що поїхав у відрядження за кордон та вважав це достатньо вагомою причиною.

У суді ухилянт свою вину не визнав. Він пояснив свою неявку до ТЦК тим, що поїхав у відрядження за кордон та вважав це достатньо вагомою причиною.

На Закарпатті до трьох років ув’язнення засудили чоловіка, який ухилився від призову на військову службу та поїхав у відрядження за кордон. Про це йдеться у вироку Іршавського районного суду від 18 грудня.

Свою провину у суді чоловік не визнав. Він пояснив, що 2 січня цього року у Іршаві його зустріли працівники територіального центру комплектування та запросили для перевірки особистих даних.

Чоловік погодився на пропозицію та прослідував у приміщення ТЦК, де він пройшов медичну комісію. Зловмисника визнали придатним до служби та видали повістку, згідно з якою він мав прийти наступного дня о 9 годині для вибуття на військову службу.

Однак, як зазначається у вироку, чоловік не з’явився та поїхав на вантажному автомобілі за кордон у відрядження. У телефонній розмові із працівниками центру комплектування він сказав, що поїхав, адже вважав це вагомою причиною для неявки.

У судовому засіданні працівник ТЦК розповів, що чоловік прийшов до них самостійно та добровільно захотів вступити у лави української армії. Також він сказав, що перед врученням направлення на проходження ВЛК зловмисник заперечив наявність підстав для відстрочки.

Розглянувши матеріали справи суд визнав чоловіка винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації. Йому призначили 3 роки ув’язнення. Чоловік ще може оскаржити вирок протягом тридцяти днів з дня його винесення.

Читайте також: Військові закликають усіх зняти "рожеві окуляри" та готуватись: гучна заява Зеленського про мобілізацію