На Закарпатті очільника лісгоспу підозрюють у незаконному видобутку надр зі збитками у понад чверть мільйона гривень

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури директору одного з лісгоспів краю повідомлено про підозру у незаконному видобуванні надр із використанням службового становища (ч. 3 ст. 240 КК України).
"Слідством встановлено, що очільник держпідприємства налагодив механізм незаконного видобування корисних копалин із р. Тересва на території Тячівського району. Для його реалізації доручив підпорядкованим працівникам без дозвільних документів здійснювати роботи за допомогою наявної у лісгоспу техніки. Видобуту піщано-гравійну суміш вивозили на приватну земельну ділянку у с. Усть-Чорна", - йдеться у повідомленні.
Відомо, що протягом квітня-травня минулого року унаслідок протиправної діяльності незаконно видобуто близько 300 кубометрів надр. Збитки навколишньому середовищу склали 307 тис. грн.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Шостий слідчий відділ (з дислокацією у м. Ужгороді) ТУ ДБР, розташованого у м. Львові.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Читайте також:
- Могильник з черепами на Закарпатті: що за знахідку виявили в одному з районів області? (ФОТО)
- 15-річну дівчинку жорстоко зґвалтували: підозрюють двох дорослих закарпатців (ФОТО)
- У дитячому таборі на Закарпатті розбещували малолітніх дівчаток: поліція затримала 22-річного збоченця (ФОТО)
- На Закарпатті оголосили 5 рівень небезпеки з 17 по 19 червня : про що попереджають жителів області

На Закарпатті виявили отруту в улюбленій усіма яго...
Смертельна ягода ледь не вбила місцевого...
20.05.2025 22:09 45342 0 Суспільство

Путін націлився на сім регіонів України, ігноруючи...
Путін розширює апетити, прагнучи захопит...
25.05.2025 04:50 64936 0 Влада

Невідомий хижак убив курей у селі біля Львова: дет...
У селі Липники поблизу Львова невідомий ...
31.05.2025 01:42 42642 0 Суспільство

ТЦК візьмуться й за них: мобілізація буде жорсткою...
В Україні загальну мобілізацію продовжил...
31.05.2025 13:29 116467 0 Суспільство

Найнадійніші вживані люксові авто: топ-10 моделей,...
Преміальні автомобілі обіцяють комфорт і...
10.06.2025 01:45 53932 0 Аналітика

Гігант повзе до людей: на Закарпатті зняли найбіль...
На Закарпатті — нашестя змій. Гади повзу...
14.06.2025 21:14 167201 0 Суспільство