1. Новини Закарпаття
  2. >

За знущання над дружиною - громадські роботи: вирок суду на Закарпатті викликав хвилю обурень

01.12.2023 14:53 Кримінал

Житель Рахова тривалий час знущався над дружиною за що його покарали громадськими роботами.

Житель Рахова тривалий час знущався над дружиною за що його покарали громадськими роботами.

У період часу з грудня 2022 по 7 вересня 2023 року чоловік протягом тривалого часу, систематично, умисно, з метою приниження та залякування осіб, із якими перебуває у сімейних відносинах вчиняв стосовно своєї колишньої дружини, з якою спільно проживає з 1991 року, психологічне насильство. Тобто дії, виражені у словесних образах, погрозах, нецензурних висловлюваннях у її адресу, приниженні та залякуванні, що призвело до її психологічних страждань.

Про це йдеться у вироку суду.

Зокрема, він 13 грудня 2022 о 21:06 години, перебуваючи за тією ж адресою, висловлював образи в сторону своєї, на той час, дружини, чим спричинив їй психологічне насильство.

Надалі, 31 липня 2023 він, перебуваючи у вказаному будинку, повторно, під час раптово виниклої сварки з колишньою дружиною, висловлював словесні образи в сторону жінки, погрожував фізичною розправою та виганяв з будинку, своїми діями вчиняв домашнє насильство психологічного характеру.

Потерпіла у судовому засіданні зазначила, що не має до обвинуваченого моральних та матеріальних претензій, пробачила обвинуваченого та просила суворо не карати.

Таким чином суд ухвалив визнати чоловіка винуватим у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ст. 126-1 КК України та призначити покарання, у виді громадських робіт строком на 150 годин.

Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох
Читайте на ГК:Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади
Читайте на ГК:Для закарпатців озвучили важливе повідомлення