1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Незаконно переправили близько 3000 осіб: польські прикордонники затримали учасників міжнародної банди

20.11.2023 15:19 Кримінал незвичайно

Іммігрантами були переважно іракці, сирійці та палестинці.

Іммігрантами були переважно іракці, сирійці та палестинці.

Польські прикордонники затримали шістьох осіб, які підозрюються в участі в міжнародній банді, що незаконно переправляла людей через польсько-білоруський кордон.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє RMF FM.

Прокурор Люблінського відділення департаменту боротьби з організованою злочинністю та корупцією Національної прокуратури в Любліні висунув шістьом особам звинувачення в участі в міжнародній організованій злочинній групі, яка організувала незаконний перетин державного кордону.

Підозрюють, що завдяки їхнім діям було незаконно переправлено близько 2 600 осіб, які заплатили банді щонайменше кілька тисяч доларів за переправлення.

За це контрабандистам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років. Стосовно одного з підозрюваних прокурор застосував запобіжний захід у вигляді поліцейського нагляду та заборони на виїзд з країни.

Згідно з висновками прокуратури, в Туреччині, Іраку та Білорусі банда підшукувала осіб, зацікавлених у нелегальному в'їзді до ЄС. Іммігрантами були переважно іракці, сирійці та палестинці. Спочатку їх відправляли до Білорусі, а потім до Польщі, звідки переправляли до західного кордону.

У межах розслідування вже висунуто звинувачення 32 особам, серед яких громадяни Білорусі, України, Сирії, Іраку, Туреччини, Грузії та Польщі. Розслідування проводять не лише польські правоохоронці, але також литовські, німецькі, Європол та Євроюст.

Читайте також: Замість автівок - згарище: закарпатські ДСНСівці рятували "залізних" коней від вогню (ФОТО)

Читайте на ГК:У Польщі 18-річний українець загинув під час погоні: деталі інциденту
Читайте на ГК:Одна із європейських країн готує зміни для біженців з України: що важливо знати
Читайте на ГК:Європа готується до масштабної війни: поляки масово переселяються до Іспанії