1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті засуджено колаборантку, яка добровільно співпрацювала з ворогом

16.11.2023 12:39 Кримінал ВАЖЛИВО

За матеріалами СБУ до 8 років тюрми засуджено колаборантку, яка добровільно співпрацювала з ворогом на тимчасово окупованій території Луганщини.

За матеріалами СБУ до 8 років тюрми засуджено колаборантку, яка добровільно співпрацювала з ворогом на тимчасово окупованій території Луганщини.

Повідомляє Пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

Завдяки доказовій базі Служби безпеки до тюремного ув’язнення засуджено начальницю «відділу освіти адміністрації Троїцького району лнр», яка з початку російської агресії «з ідейних переконань» перейшла на бік ворога.

"За матеріалами української спецслужби її визнано винною за статтею 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Судовий розгляд здійснювався у порядку спеціального судового провадження, за відсутності обвинуваченої. Строк відбування покарання обчислюватиметься з моменту її фактичного затримання", - йдеться у повідомленні. 

Наразі вирок, згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили.

Заходи з викриття зловмисниці проводили співробітники СБУ в Донецькій та Луганській областях. Спеціальне досудове розслідування проводили слідчі Управління СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Читайте також: Листопад рулить: знайдено рідкісного червонокнижного гриба - гериція (ФОТО)

Читайте на ГК:Почули не те, задля чого зібрались: як відбувались громадські слухання у Тур'я-Реметівській громаді з метою встановлення ВЕС на гірській полонині?
Читайте на ГК:Із Закарпаття до Чехії курсуватиме новий потяг: перший рейс запустять уже в березні
Читайте на ГК:Масштабний зсув ґрунту на Закарпатті й каменепад із вершини: в одному з районів природа мстить людям уже не вперше