1. Новини Закарпаття
  2. >

П’ять років в'язниці за викрадену пляшку горілки: житель Херсонщини попався на Закарпатті

13.11.2023 15:08 Кримінал незвичайно

Відеокамери супермаркету зафіксували факт крадіжки, а поліція знайшла та затримала злодія.

Відеокамери супермаркету зафіксували факт крадіжки, а поліція знайшла та затримала злодія.

В одному із супермаркетів Ужгорода, ніде не працюючий уродженця Херсонської області, міста Гола Пристань шляхом вільного доступу, викрав пляшку горілки «Фінляндія», сховав під футболку чорного кольору та направився разом з викраденим до виходу з магазина, прямуючи повз касу покинув приміщення магазину. Відеокамери супермаркету зафіксували факт крадіжки, а поліція знайшла та затримала злодія.

Суд визнав винним підсудного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 України, та призначити йому покарання: за ч. 4 ст. 185 КК України у виді позбавлення волі строком на 5 (п`ять) років.

На підставі статті 75 КК України суд звільнив,від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням,якщо він протягом 1 (одного) року іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього судом обов`язки.

Цікаво, що преставник потерпліого супермакету на суд не зявився,а передав свої повноваження прокурору.

Читайте на ГК:Буде цікаво, як місцевим так і туристам: в одній з туристичних родзинок Закарпаття з'явилася цікава фото-локація (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатському посадовцю загрожує до 8 років тюрми: відомо, що накоїв (ФОТО)
Читайте на ГК:"Невтішні прогнози закарпатських рятувальників справдились": череда пожеж в області знищила гектари (ФОТО)