1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

На Заході судитимуть групу переправників, які реалізували цікаву схему

30.10.2023 11:11 Кримінал

За такою схемою 14 осіб незаконно перетнуло кордон України.

За такою схемою 14 осіб незаконно перетнуло кордон України.

У Львові судитимуть групу чоловіків, які реалізували незаконну схему перевезення військовозобов'язаних через державний кордон. Ухилянти перетинали кордон як водії міжнародних перевезень.

Про це інформує Львівська обласна прокуратура.

Як встановило слідство, організована група, до складу якої увійшли мешканці Львівської та Волинської областей, розробили схему з переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон. Вони переправляли чоловіків за певну винагороду.

"Одним з учасників групи був керівник товариства, яке займається міжнародними перевезеннями. Це давало змогу вносити відомості до системи "Шлях", що призовники є нібито теж його працівниками. Таким чином, чоловікам дозволявся виїзд за межі України як водії. Надалі, біля пунктів пропуску військовозобов’язаних очікували співучасники, які мали право законно перетинати кордон. В їх обов’язок входило координування наступних дій своїх клієнтів. Останнім учасники ОГ надавали свої транспортні засоби, якими ті переїжджали через кордон", — йдеться у повідомленні.

Після чого, усі фігуранти схеми переправившись за межі України знову зустрічалися вже на території іншої країни. Там обвинувачені забирали авто та поверталися додому, а їх клієнти, відповідно, продовжували запланований маршрут іншою країною. Задокументовано, що за такою схемою 14 осіб незаконно перетнуло кордон України.

За результатами слідства, в усіх учасників схеми вилучено та накладено арешти на мобільні телефони, комп’ютерну техніку і документи. Також під арештом знаходяться транспортні засоби, нерухоме майно та грошові кошти.

Читайте також: На Березнянщині закарпатець ледь не залишився без свого "залізного коня"

Підтримайте ЗБІР для 128-ої Закарпатської бригади (на зарядну станцію для забезпечення енергії на передовій). ДЕТАЛЬНІШЕ➤ 

Читайте на ГК:Організовувала виїзд дівчат у країни Європи: на Заході України 27-річна жінка підозрюється у торгівлі людьми
Читайте на ГК:Вбив та закопав в саду: на Заході України розрили жахливий злочин (ФОТО)
Читайте на ГК:Восьмирічний хлопчик потрапив під колеса автомобіля на Заході України: подробиці ДТП (ФОТО)