1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

На Закарпатті прикордонники затримали ще чотирьох "втікачів"

79
Кримінал Закарпаття

Учора військовослужбовці відділу "Ужгород" спільно з курсантами, які перебувають на посиленні підрозділів, зупинили на півшляху до кордону дві групи правопорушників призовного віку.

На Закарпатті прикордонники затримали ще чотирьох "втікачів"

Перших двох чоловіків виявили на околиці міста Ужгород під час проведення перевірочних заходів. Киянин та закарпатець прямували в бік держрубежу. Вони не мали при собі документів, що посвідчують особу. У ході опитування обидва визнали намір незаконно перетнути кордон, аби дістатися Словаччини, а звідти – інших країн ЄС, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Ще двох чоловіків, також киянина і закарпатця, затримали в районі населеного пункту Оноківці Ужгородського району. Повертаючись після служби до підрозділу, прикордонний наряд разом з курсантами вишів МВС помітили двох підозрілих осіб, які рухалися у бік державного рубежу. Один з них не мав при собі жодних документів. Затримані зізналися, що мали на меті у темряві пробратися з України до Словаччини.

Затриманих доставили до прикордонних підрозділів. Після встановлення обставин їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону України.

Нагадаємо, Ховався під ковдрою: прикордонники виявили порушника у вантажівці (ФОТО) 

Підтримайте ЗБІР для 128-ої Закарпатської бригади (на зарядну станцію для забезпечення енергії на передовій). ДЕТАЛЬНІШЕ ➤ 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber