1. Новини Закарпаття
  2. >

"Вони били, він кричав": українці за кордоном влаштували собі жорстоку розвагу, а страждання жертви знімали на відео

20.09.2023 14:05 Кримінал Ексклюзив

У соцмережах обговорюють "гаряче" відео ймовірно за участі закарпатця.

У соцмережах обговорюють

Про шокуючу ситуацію за участі українських хлопців повідомляють Свалявські Новини

"Нам відправили відеодоказ як наші Українці під наркотичними діями закордоном знущаються над людиною", - йдеться в повідомленні.

За неофіційною інформацією мова йде про жителя села Голубине Мукачівського р-ну, який на відеозаписі просить дати йому холодну зброю (ніж) та разом з товаришем наносить тілесні удари невідомому чоловіку.

Дивитися ВІДЕО

Даний інцидент за словами очевидців стався в Чеській Республіці.

Користувачі соцмереж активно обговорюють ситуацію, адже дії хлопців виклиали резонанс та залишаються незрзумілими для багатьох.

У дописі автора також міститься прохання до правоохоронців притягнути фігурантів відеозапису до відповідальності. 

Варто зазначити, що протиправні дії відносно потерпілого хлопця, що судячи з запису зазнав фізичного насилля, відносяться до справ приватного, а не публічного звинувачення, а це означає, що розслідування ймовірного правопорушення скоєного відносно нього можливе виключно за його особистою заявою до правоохоронних органів.  

Попри все для об'єктивної оцінки ситуації потрібно з'ясувати всі обставини справи, мотиви та причини такої поведінки її учасників.

Читайте на ГК:Буде цікаво, як місцевим так і туристам: в одній з туристичних родзинок Закарпаття з'явилася цікава фото-локація (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатському посадовцю загрожує до 8 років тюрми: відомо, що накоїв (ФОТО)
Читайте на ГК:"Невтішні прогнози закарпатських рятувальників справдились": череда пожеж в області знищила гектари (ФОТО)