1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Рахові військком потрапив під суд та отримав штраф: відома причина

06.09.2023 11:53 Кримінал ВАЖЛИВО

Посадовця покарали штрафом за виключення військовозобов’язаних з обліку

Посадовця покарали штрафом за виключення військовозобов’язаних з обліку

Рахівський районний суд Закарпатської області визнав винним у перевищенні службових повноважень керівника місцевого ТЦК та СП Йосипа Бундзяка, який безпідставно виключав військових з обліку, що надавало їм право виїзду за кордон, пише 368.media.

"Полковник Йосип Бундзяк, перевищив свої службові повноваження, безпідставно скріплював печаткою довідки ВЛК та відмітки в особових справах про причини виключення з військового обліку без оформленого та затвердженого 16 Регіональною ВЛК свідоцтва про хворобу. Таким чином шестеро людей було безпідставно виключено з військового обліку за станом здоров’я і вони отримали право виїхати за кордон. Вказані порушення були здійснені у перші кілька місяців повномасштабної війни, однак виявили їх лише у серпні 2023 року", - йдеться у повідомленні. 

На засідання суду Йосип Бундзяк не прийшов та подав на адресу суду заяву, у якій визнав свою провину у вчиненні адмінправопорушення за ч.2 ст.172-14 КУпАП (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень).

Справу розглянула суддя Олена Попова, яка визнала полковника винним у адмінправопорушенні та призначила покарання у вигляді 3,4 тис. гривень штрафу.

Читайте на ГК:На межі життя та смерті: на Закарпатті медики "екстренки" витягли "з того світу" новонароджене дитя (ФОТО)
Читайте на ГК:Мальовничий куточок у полоні вогню: на Рахівщині "пекельне" явище охопило будинок (ФОТО)
Читайте на ГК:Налякані батьки, дитина не дихає, ситуація критична: закарпатські медики врятували життя немовляти (ФОТО)