1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

Отримав повістку і не прийшов у військкомат: відомо, як суд покарав чоловіка

18.08.2023 14:36 Кримінал

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області визнав винним в ухиленні від мобілізації військовозобов’язаного, який не прийшов у військкомат після отримання повістки.

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області визнав винним в ухиленні від мобілізації військовозобов’язаного, який не прийшов у військкомат після отримання повістки.

Суд призначив йому рік тюремного ув’язнення.

Як вказано у вироку суду, який винесли у серпні 2023 року, у лютому 2023 року Володимир В. отримав повістку та пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його обмежено придатним до військової служби. Після цього йому вручили повістку про необхідність прийти у військкомат через тиждень для відправлення на службу в ЗСУ.

Володимир В. не прийшов у вказаний день у військкомат та надалі ухилився від призову, через що щодо нього порушили кримінальне провадження а ст.336 ККУ (ухилення від призову на військову службу під час мобілізації). У суді чоловік свою провину визнав та розповів, що він не прийшов у військкомат, бо боявся служити.

Справу розглянула суддя, яка, дослідивши усі матеріали справи, признали Володимиру В. рік тюремного ув’язнення. На вирок ще може бути подана апеляція.

Нагадаємо, Замах на вбивство: заступника Голови ДПС України намагалися прибрати  

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте на ГК:Можуть залишитись без світла: яка область готується до можливих відключень на Заході України
Читайте на ГК:Неповнолітня дівчина потрапила під колеса "шумахера": слідчі відкрили справу (ФОТО)
Читайте на ГК:Убив сестру, а тіло закопав у лісі: шокуючі деталі вбивства на Заході України