1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Вантаж на колосальну суму: у Закарпатті поліцейські виявили масштабну контрабанду, яка якимось чином пройшла повз митний контроль (ФОТО, ВІДЕО)

217
Кримінал Закарпаття

Поліція Закарпаття вилучила масштабну партію контрабандної техніки загальновідомих брендів, яку намагалися вивезти з області.

Вантаж на колосальну суму: у Закарпатті поліцейські виявили масштабну контрабанду, яка якимось чином пройшла повз митний контроль (ФОТО, ВІДЕО)

Під час несення служби на блокпосту, що розташований в селі Ужок, співробітники відділення поліції Великого Березного зупинили для перевірки вантажівку, яка прямувала на виїзд з області.

Транспортний засіб був брендований під службове авто однієї з відомих в Україні служб доставки. У багажному відділенні водій перевозив десятки щільно упакованих коробок та надав для перевірки товарно-транспортну накладну. Даний документ викликав сумніви у поліцейських щодо його правдивості, адже мав явні ознаки підробки.

Поліцейські прийняли рішення здійснити огляд вантажу, в ході якого у пакунках було виявлено масштабну партію дороговартісної контрабандної техніки. Мова йде про понад 4 тисячі нових телефонів, годинників, гарнітури, ноутбуків та іншої техніки, що належить компаніям зі світовим визнанням.

 

За оцінками експертів сума вилученої продукції становить понад 65 мільйонів гривень, або ж приблизно 1 млн 700 тисяч доларів США.

За оперативною інформацією, при ввезенні цього товару із-за кордону, не було сплачено жодного мита до державного бюджету України. Таким чином, можна припустити, що державі було завдано фінансових збитків орієнтовно на 13 млн гривень.

Наразі вся продукція вилучена. Слідчі, за процесуального керівництва Великоберезнянського відділу Ужгородської окружної прокуратури, внесли відомості за цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікаціє частина 4 статті 358 Кримінального кодексу України. У справі тривають заходи зі встановлення всіх осіб, причетних до цієї схеми.

Слідство продовжується.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber