1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті засудили екс-очільника обласного управління Держрибагентства

04.08.2023 13:29 Кримінал ВАЖЛИВО

Службовця засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади державної служби протягом 3 років.

Службовця засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади державної служби протягом 3 років.

Повідомляє Закарпатська обласна прокуратура

Прокурор Закарпатської обласної прокуратури у судовому засіданні довів вину колишнього начальника обласного управління Державного агентства рибного господарства у вчиненні корупційного правопорушення – одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). У судовому засіданні прокуратура довела, що службовець вимагав хабар у підприємця за погодження здійснення господарської діяльності. Йшлося про облаштування ставків для вирощування риби та раків на території Ужгородського району.

"Навесні та влітку 2019 року обвинувачений кілька разів зустрічався із чоловіком задля обговорення необхідних процедур для початку ведення підприємницької діяльності. У ході зустрічей переконав останнього, що успішне вирішення питань неможливе без надання неправомірної вигоди. Як наслідок, очільник управління отримав 1000 доларів США, за які обіцяв сприяти у виготовленні та погодженні дозвільних документів", - йдеться у повідомленні. 

Вирок ще не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження. Водночас під арештом перебувають банківські рахунки фігуранта, нерухоме майно та готівкові кошти.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Нагадаємо, Оголошений у розшук мер Рахова написав заяву на звільнення (ФОТО)

Читайте на ГК:"Шлунки залізні, їдять вибухові предмети": щурі й миші-мутанти в окопах військових оновили меню
Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох
Читайте на ГК:Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади