1. Новини Закарпаття
  2. >

Скандал та численні скарги: у військовому госпіталі на Закарпатті виявили порушення

02.08.2023 16:22 Кримінал

Офіс омбудсмана дійснює аналіз заяв та скарг, які надходять до них, і вже на підставі цього ухвалюється рішення щодо моніторингового візиту того чи іншого закладу.

Офіс омбудсмана дійснює аналіз заяв та скарг, які надходять до них, і вже на підставі цього ухвалюється рішення щодо моніторингового візиту того чи іншого закладу.

У Мукачівському військовому госпіталі виявили незначні порушення після численних скарг щодо ставлення медперсоналу до військових та умов перебування у закладі.

Про це в ефірі "Суспільне. Спротив" розповів представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Закарпатській області Андрій Крючков, пише trueua.info

"Щодо ситуації у Мукачівському військовому госпіталі, то основна увага звертається на надання якісних медичних послуг та гідні умови перебування наших захисників у закладі. Оглянули умови перебування захисників, конфіденційно поспілкувалися з військовим, який напередодні оголосив голодування, а згодом відмовився від нього. Також поговорили з іншими військовослужбовцями, які проходять лікування", — заявив Крючков.

Цікаво, що під час перевірки в госпіталі виявили незначні порушення та надали рекомендації щодо їхнього вирішення. 

"У Мукачівському госпіталі зафіксували проблеми із доступом до питної води. Заклад був забезпечений водою, проте вона знаходилася у коридорі, що спричиняло певні труднощі для військовослужбовців. Була миттєва реакція районної влади щодо забезпечення госпіталю водою", — додав представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Читайте також: Закарпатські митники вилучили мотоцикл BMW, який намагалися провезти з Чехії (ФОТО)

Читайте на ГК:Пригодницький трилер по-Закарпатськи: горе-“гід” привів “туристів” до берега Тиси та накивав п'ятами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Дюни стануть реальністю?: пил із Сахари знову накриє Захід України цими вихідними
Читайте на ГК:Один з них пройшов пекло ворожого полону:  демобілізовано першу команду строковиків із Закарпаття