1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті прокуратура конфісковує земельні ділянки: відома причина

27.07.2023 14:15 Кримінал ВАЖЛИВО

Цього року заявлено 5 таких позовів, які стосуються конфіскації 9 земельних ділянок загальною площею майже 18 га.

Цього року заявлено 5 таких позовів, які стосуються конфіскації 9 земельних ділянок загальною площею майже 18 га.

На Закарпатті органи прокуратури, застосовуючи представницькі повноваження, продовжують працювати над конфіскацією земельних ділянок у громадян рф та поверненням майна у власність держави.

Повідомляє Закарпатська обласна прокуратура

За матеріалами Управління СБУ в Закарпатській області встановлено, що іноземні громадяни отримали землі у спадщину, але не відчужили, як цього вимагає законодавство. Такі дії вони повинні були вчинити протягом року після набуття права власності на землю.

"Судами вже задоволено 2 позовні заяви, подані Берегівською та Мукачівською окружними прокуратурами. Так, на Берегівщині ухвалено рішення про конфіскацію 2 ділянок загальною площею 1,4 га на території Великобийганської громади. А в Мукачівському районі у власність громади перейде 4,5 га землі в с. Макарьово", - йдеться у повідомленні відомства. 

Водночас на розгляді суду перебуває позов Мукачівської окружної прокуратури щодо конфіскації ще 10,8 га земель у тому ж населеному пункті. Йдеться про 4 ділянки, на які зараз накладено арешт.

"Робота щодо повернення земель державі триває і на Хустщині. Там Хустська окружна прокуратура звернулася до суду з позовними заявами щодо конфіскації двох земельних ділянок. Одна з них розташована у с. Монастирець, інша –поблизу Іршави та перебуває під арештом. В обох справах суд відкрив провадження, триває розгляд", - зауважують у Закарпатській прокуратурі.

Нагадаємо, Повзуча біда: на Закарпатті ловлять змій та леопардових ненажер за допомогою "мертвих пасток"

Читайте на ГК:Буде цікаво, як місцевим так і туристам: в одній з туристичних родзинок Закарпаття з'явилася цікава фото-локація (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатському посадовцю загрожує до 8 років тюрми: відомо, що накоїв (ФОТО)
Читайте на ГК:"Невтішні прогнози закарпатських рятувальників справдились": череда пожеж в області знищила гектари (ФОТО)