1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Ухилитися від сплатити податків не вдалося: на Закарпатті товариство поповнило держбюджет на колосальну суму

195
Кримінал Закарпаття

На Закарпатті завдяки прокуратурі товариство, що ухилялось від оподаткування, сплатило 4,9 млн грн до держбюджету.

Ухилитися від сплатити податків не вдалося: на Закарпатті товариство поповнило держбюджет на колосальну суму

У межах кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків (ч. 1 ст. 212 КК України), процесуальне керівництво в якому здійснювала Закарпатська обласна прокуратура, вдалося досягнути сплати 4,9 млн грн до державного бюджету.

 

Повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

Спільно з детективами ТУ БЕБ у Закарпатській області було встановлено, що на Ужгородщині директор товариства, яке займалося роздрібною торгівлею пальним, ухилялась від сплати ПДВ у значних розмірах. Аналітичне дослідження фінансово-господарської діяльності товариства за 2020-2021 роки показало, що керівниця, всупереч вимогам законодавства, не подала податкову декларацію та уникала сплати коштів.

Наразі очільниця товариства сплатила 4 905 580 грн.

Вказана сума – це податкове зобов’язання включно із нарахованими штрафом і пенею за несвоєчасність. З огляду на повне відшкодування грошей до державного бюджету та на підставі ч. 4 ст. 212 КК України прокурор звернувся з клопотанням про звільнення жінки від кримінальної відповідальності, яке суд задовольнив.

 

Нагадаємо, Із запахом селітри і вибухає: у соцмережах розповсюджують інформацію про підозрілий продукт із Румунії (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber