1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Брехня у суді не допомогла: закарпатець “загримить” за ґрати на 5 років

0 Кримінал Новини Хуста

Попри неправдиві свідчення обвинуваченого та потерпілої уникнути покарання не вдасться.

Брехня у суді не допомогла: закарпатець “загримить” за ґрати на 5 років

За публічного обвинувачення прокурора Хустської окружної прокуратури місцевого жителя засудили до 5 років позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своїй співмешканці (ч. 1 ст. 121 КК України), повідомила Закарпатська обласна прокуратура.

У ході судового розгляду прокурор довела, що наприкінці травня минулого року мешканець Хуста напідпитку травмував потерпілу, з якою спільно проживав. Це сталося під час сварки між парою: 36-річний чоловік двічі вдарив жінку ножем у ділянку серця.

Попри намагання обвинуваченого та його співмешканки переконати суд, що жінка самостійно нанесла собі тілесні ушкодження, сторона обвинувачення довела протилежне. У ході слідчого експерименту та допиту судово-медичного експерта в суді здобуто переконливі докази того, що виявлені ушкодження потерпіла могла отримати виключно від сторонньої особи.

До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Нагадаємо, раніше ми писали, що подружжя привласнило понад мільйон гривень, які ніби то збирали для ЗСУ.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

Читайте також: