1. Новини Закарпаття
  2. >

Погрожував прикордонникам розправою: агресивного чоловіка притягнуть до відповідальності (ВІДЕО)

25.05.2023 15:08 Кримінал незвичайно

На Закарпаттi затримали порушника, який знаходився у прикордоннi без документiв та погрожував прикордонникам фiзичною розправою.

На Закарпаттi затримали порушника, який знаходився у прикордоннi без документiв та погрожував прикордонникам фiзичною розправою.

Про це повiдомляють в Захiдному регiональному управлiннi Держприкордонслужби України.

Пiд час несення служби прикордонний наряд Чопського загону зупинив легкове авто, в якому знаходились двоє людей. На вимогу правоохоронцiв водiй надав документи, що посвiдчують особу, а пасажир, чоловiк середнього вiку, вiдмовився. Згодом з’ясувалося, що вiн не має при собi жодних документiв.

Коли чоловiка попередили, що перебування у контрольному прикордонному районi без документiв тягне за собою адмiнiстративну вiдповiдальнiсть, вiн став агресивно поводитися. Правопорушник вiдмовлявся назвати своє iм’я, лаявся, погрожував прикордонникам, що поб’є та прострелить ноги.

Чоловiка затримали в адмiнiстративному порядку. На мiсце подiї прибула група реагування, також викликали спiвробiтникiв Нацiональної полiцiї.

Затриманого доставили у прикордонний пiдроздiл для зʼясування обставин правопорушення, встановлення особи та складання матерiалiв.

Окрiм порушення прикордонного режиму, у дiях жителя Закарпаття вбачаються ознаки кримiнального правопорушення «Погроза або насильство щодо працiвника правоохоронного органу». Повiдомлення про це направили до Нацполiцiї.

Нагадаємо, В Україні з'явиться Єдиний реєстр зброї: відомо про які "іграшки" обов'язково потрібно повідомити державу

Читайте на ГК:Закарпатцям молода картопля обійдеться в "золоту копійку": скільки доведеться заплатити за кілограм
Читайте на ГК:Закарпаття б'є рекорди на мільйони: ДБР викрило незаконні рубки дерев у трьох областях на майже 15 мільйонів гривень (ФОТО)
Читайте на ГК:Страшні знахідки у Тисі: на Закарпатті дістали тіла трьох потопельників з води (ФОТО)