1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Закарпатським військовим постачали неякісні бронежилети: директору приватної компанії, яка їх виготовляла, оголосили про підозру

106
Кримінал Закарпаття

БЕБ повідомило про підозру директору постачальника неякісних бронежилетів для ЗСУ

Закарпатським військовим постачали неякісні бронежилети: директору приватної компанії, яка їх виготовляла, оголосили про підозру

Детективи Бюро економічної безпеки України повідомили про підозру директору приватної компанії у заволодінні бюджетними коштами на загальну суму майже 6 млн грн, який організував постачання бронежилетів неналежної якості до однієї з військових частин Закарпатської області.

Про це повідомляє БЕБ.

Директор одного з підприємств Київщини у травні 2022 року уклав договір на постачання 350 бронежилетів.

Відповідно до умов договору керівник організував постачання засобів захисту, які за документами мали відповідати 4 класу захисту.

Однак, згідно із висновком судової економічної експертизи, проведеної під час розслідування, встановлено, що згадані бронежилети не відповідають вимогам ДСТУ.

Переслідуючи корисливий мотив, директор товариства своїми діями нехтував безпекою життя і здоров’ям військовослужбовців та здійснив постачання військовій частині недоброякісних бронежилетів. Внаслідок злочинних дій керівник підприємства заволодів бюджетними коштами, виділеними на забезпечення національної безпеки та оборони України, на загальну суму 5,9 млн грн.

За результатами отримання додаткових доказів керівнику підприємства повідомлено про нову підозру за ч. 1 ст. 209 КК України за фактом легалізації (відмивання) бюджетних коштів.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber