1. Новини Закарпаття
  2. >

Завозили 37 мільйонів у валізах: СБУ затримала групу злочинців (ФОТО)

13.03.2023 16:37 Кримінал

СБУ викрила ділків, які у валізах намагалися завезти в Україну готівку на 37 млн гривень і в подальшому мали вивозити до однієї з країн Близького Сходу.

СБУ викрила ділків, які у валізах намагалися завезти в Україну готівку на 37 млн гривень і в подальшому мали вивозити до однієї з країн Близького Сходу.

Про це повідомляє СБУ.

Служба безпеки заблокувала транснаціональний канал незаконного ввезення в Україну грошей, викрадених на тимчасово окупованій території нашої держави.

Зокрема, затримано п'ять учасників схеми, які під виглядом туристів на рейсовому автобусі намагалися приховано провезти 37 мільйонів гривень до Чернівецької області через пункт пропуску "Порубне". При цьому частину готівки заховали у валізи, а частину – примотали собі до тіла.

За попередньою інформацією, ці гроші були викрадені з тимчасово окупованих територій України.

У подальшому здобуті злочинним шляхом кошти мали вивозити до однієї з країн Близького Сходу, а потім через європейські країни до митного кордону нашої держави.

Наразі за матеріалами СБУ на вилучені кошти накладено арешт. Вивчається версія, що незаконно ввезені гроші могли призначатися для фінансування російської агентури в Україні.

Також у співпраці з Державною службою фінансового моніторингу України відстежуються всі маршрути нелегального каналу та причетні до цього особи. Частину коштів, які були вилучені у "транзитній" країні ЄС раніше, зараз заблоковано. Вирішується питання щодо їх стягнення на користь України. Досудове розслідування триває, вживаються комплексні заходи для притягнення до відповідальності всіх учасників схеми.

Нагадаємо, На Закарпатті 365 водіїв притягнуто до відповідальності: що вони накоїли (ФОТО) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:В Україні знову активізувався коронавірус: почали помирати люди
Читайте на ГК:Мобілізація в Україні: хто може проходити службу за місцем проживання
Читайте на ГК:Мобілізація в Україні: чи можуть вручати повістку на вулиці та хто має на це право